Murat Çok Bozuldu - Son Dakika

Murat Çok Bozuldu

27.11.2012 06:03
Murat Çok Bozuldu, System.String[]

Instagram'da paylaşılan ve medyaya "Çok ayıp!" diye yansıyan el işareti, Murat Boz'un keyfini kaçırdı.

Instagram'da paylaşılan ve medyaya "Çok ayıp!" diye yansıyan el işareti, Murat Boz'un keyfini kaçırdı!

Ünlü popçu; Yedigün kampanyası sırasında çekildiği söylenen başka bir fotoğrafı Twitter'a koyup "Öteki fotoşop" iddiasında bulundu.

AŞK İDDİALARI HALA DEVAM EDİYOR

"O Ses Türkiye" yarışmasında birlikte jüri üyeliği yapan Murat Boz ve Hadise'nin karşılıklı atışmaları kafaları karıştırmaya devam ediyor.

"BANA HİÇ BÖYLE ŞARKI SÖYLEMEDİN"

Yarışmaya katılan Tuana adlı yarışmacıyı ekibine almak isteyen Murat Boz, "Tuana" şarkısını söyledi. Hadise hemen devreye girerek:"Bana hiç bugüne kadar hiç böyle şarkı söylemedin kıskandım." sözleriyle dikkat çekti. Murat Boz ise:"Sana öyle bir serenat yapacağım ki yarışma sona erecek" dedi.

"O SEKSİ BAKIŞLARIN..."

Hadise, yakışıklı şarkıcının 'O Ses Türkiye'de cazibesini kullanarak kadın yarışmacıları etkilemeye çalışmasına bozulmuş, "Yarışmacıları etkilemek için benim de etkilendiğim o seksi bakışlarını yapma!" diyerek Boz'dan hoşlandığının sinyalini vermişti.

Bu tek cümlecik bile olay olmuş, Twitter'da ikili hakkında aşk dedikoduları almış başını yürümüştü. Daha sonra Murat Boz bu iddiaları yalanlasa da iddialar hala konuşulmaya devam ediyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Murat Çok Bozuldu

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Murat Çok Bozuldu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?