Son Dakika Haberleri: Murat Dalkılıç Konserine Yoğun İlgi

Murat Dalkılıç Konserine Yoğun İlgi

3 ay önce

Ödemiş’in düşman işgalinden kurutuluşunun 95. yılı ve 33. Ödemiş Milli Fuarı etkinlikleri kapsamında sahne alan İzmirli pop sanatçısı Murat Dalkılıç müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Murat Dalkılıç Konserine Yoğun İlgi, System.String[]
Ödemiş'in düşman işgalinden kurutuluşunun 95. yılı ve 33.  Ödemiş Milli Fuarı etkinlikleri kapsamında sahne alan İzmirli pop sanatçısı  Murat Dalkılıç müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Dün gece Saraçoğlu Stadyumu'nda düzenlenen konsere 10 binlerce vatandaş katıldı. Son günlerin popüler şarkılarını seslendiren sanatçıya, izleyiciler de eşlik etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren konserde gençler ellerindeki cep telefonları ile adeta seremoni yaptı.

Konser boyunca protokol bölümünde  Ödemiş Belediye Başkanı  Mahmut Badem'in minik torunu Nil de sürekli dans edince, sanatçı  Murat Dalkılıç'ın dikkatini çekti.Dalkılıç, minik Nil'i sahneye alarak, hem ona dansta eşlik etti, hem de dansçıları ile güzel bir potpori sundu.

Konser sonrası Belediye Başkanı  Mahmut Badem, Sanatçı  Murat Dalkılıç'a bir buket çiçek, ardından  Ödemiş efe plaketi sundu. Sanatçıya ayrıca  Ödemiş spor forması hediye etti.

Başkan Badem konsere gelen on binlerce vatandaşa hitap ederek, "Bundan 95 yıl önce kurtuluş mücadelesi verdiğimiz Ödemişimizde bugün bunu coşkuyla kutluyoruz. Gençlere geçtiğimiz yılda iyi sanatçılar getireceğimize söz verdik. Geçen sene olduğu gibi bu yılda İzmirli hemşerimiz pop sanatçısı  Murat Dalkılıç'ı sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum" dedi. - İZMİR
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Cinsel İlişki Sırasında Aşırı Zevkten Tek Gözünü Kaybetti
Melih Gökçek Ateş Püskürdü: Onur Yoksunları, İspat Etmezseniz Şerefsizsiniz