Son Dakika Haberleri: Murat Dalkılıç, Şarkısı Listeye Alınmayınca Çok Kızdı

Murat Dalkılıç, Şarkısı Listeye Alınmayınca Çok Kızdı

9 ay önce

Murat Dalkılıç geçtiğimiz ay 'Yıldızlı Şarkılar' albümünde seslendirdiği şarkının en çok dinlenenler listesinde gösterilmemesine çok kızdı.

Geçtiğimiz ay çıkan Yıldız Tilbe'nin 39 sanatçının yer aldığı 'Yıldızlı Şarkılar' albümünde Murat Dalkılıç da "Sevdanın Tadı" adlı şarkıyı seslendirmişti. Seslendirdiği şarkı, listelerde ilk 5'te olmasına rağmen hakettiği değerin gösterilmemesine sinirlenince sosyal medya hesabından "Minnoş Mafyacıklar" dediği kesime sitem etti:

"MİNNOŞ MÜZİK MAFYALARI"

''Yıldızlı şarkılar albümünde seslendirdiğim "sevdanın tadı" itunes, muud vb. platformlarda ilk beşte olmasına rağmen hiç bir haberde ve youtubeta en çok dinlenilenler arasına konmaması ilginç dostum.

Hayır önemsediğimden değil, 3 kişi bile sevse kıymetli. Bir tek şu kısma takılıyorum; anlamıyorsunuz müzik denen varlığı kukla gibi oynatamayacağınızı ne zaman öğreneceksiniz minnoş müzik mafyacıkları. O illa gidecek bir yolunu bulacak! Burdan tıkasanız ordan çıkacak!''

Öfkeli söyleminin ardından ünlü popçunun "minnoş mafyacık" dediği isimlerin kimliği merak uyandırdı.


YORUMLAR


Kim Kardashian, Sadece Göğüs Ucunu Kapatan Elbisesiyle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti Ankara Barosu, Polisin Eylemciye Yaptığı Hareket Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Çocuklar Duymasın'ın Emine'si, Gerçek Hayattaki Haliyle Ağızları Açık Bıraktı