Son Dakika Haberleri: Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Çifti Boşandı

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Çifti Boşandı

8 gün önce

Sosyal medya hesaplarından boşanacaklarını açıklayan popçu Murat Dalkılıç ile oyuncu Merve Boluğur'un iki yıl süren evliliklerini bugün resmen bitti.

2015'te nikâh masasına oturan ve uzun süredir boşanacakları konuşulan popçu  Murat Dalkılıç ile oyuncu  Merve Boluğur çiftinden kötü haber geldi.

TEK CELSEDE BİTTİ

Murat Dalkılıç ve  Merve Boluğur bugün boşandı. İki yıllık evlilik tek celsede bitti. Çift, anlaşmalı olarak boşandı. Çift birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı.

İBRAHİM TATLISES BÖYLE SESLENMİŞTİ

İbrahim Tatlıses, boşanma kararı alan  Murat Dalkılıç'a  Instagram hesabından şöyle seslenmişti: "Madem işi arabeske bağladın barışın hadi. Ne duruyorsunuz dünyada iki sevgili, iki iyi dost arasında barış kadar güzel bir şey var mı? Vallahi beni dinleyin barışın. Sonradan çok ararsınız birbirinizi benden söylemesi."


İşte Acun Ilıcalı'yla Evlenen Şeyma Subaşı'nın Merak Edilen Gelinliği Miss Turkey 2017 Finalistleri Kampa Girdi! İşte Göz Kamaştıran 20 Güzel
İrem Derici Yoğum Bakımdayken Büyük Aşkı Lider Şahin Barselona'da Günü Gün Ediyor İrem Derici'nin Hastalığı 2010 Brüksel Güzeli Ayşe Akın'ı Tanınmaz Hale Getirmişti