Son Dakika Haberleri: Murat Göğebakan'ın Kuzeni, 78 Yaşındaki Annesini Hastanelik Etti

Murat Göğebakan'ın Kuzeni, 78 Yaşındaki Annesini Hastanelik Etti

5 ay önce

2014 yılında yaşamını yitiren ünlü şarkıcı Murat Göğebakan'ın kuzeni Tarkan Göğebakan, para meselesi yüzünden tartıştığı annesini hastanelik etti.

Adana'da 2014 yılında lösemiye yenik düşerek hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan'ın kuzeni, 78 yaşındaki annesini para meselesi yüzünden darp etti. Yaşlı kadın gözüne ve yüzüne aldığı darbeler nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

ANNESİNDEN PARA İSTEDİ

Olay, merkez Seyhan ilçesinde bağlı Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2014 yılında mücadele ettiği lösemi hastalığına yenik düşerek hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan'ın kuzeni Tarkan Göğebakan, annesi 78 yaşındaki Adile Göğebakan'dan para istedi.

GÖZÜNE VE YÜZÜNE YUMRUK ATTI

Anne sürekli para verdiğini söyleyerek bu kez vermek istemedi. Bunun üzerine anne ve oğlu tartışmaya başladı. Baba 84 yaşındaki Mehmet Göğebakan'da tartışmaya dahil oldu. Oğul Tarkan Göğebakan sinirlenerek para vermeyen annesinin gözüne ve yüzüne yumruk attı.

BASTON İLE YÜRÜYEN BABA ENGEL OLAMADI

Baston ile güçlükle yürüyen baba Göğebakan ise oğlunun eşini dövmesine engel olamadı. Zanlı daha sonra olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Bu duruma gören vatandaşlar ise tepki gösterdi. Vatandaşlar hemen yaşlı çift için ambulans çağırdı. Yaşlı kadın aldığı darbeler sonucunda gözü morardı. Bastonla güçlükle yürüyen karı koca ambulansa binerken dayak atan çocuklarından çok gelinlerine tepki göstererek oğullarını gelinin kışkırttığını ileri sürdü.Yaşlı kadın hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.


YORUMLAR


Derecik'te PKK'lıların Gönderdiği Patlayıcı Yüklü Drone, Vurularak Düşürüldü Trans Birey, Öpücük Attığı Adam Tarafından Darp Edildi Piar Araştırma, 9 İlin Anket Sonuçlarını Yayınladı! Bursa'da CHP Yarışı Önde Götürüyor