Murat Övüç ilk kez anlattı: Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi - Son Dakika

Murat Övüç ilk kez anlattı: Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi

27.12.2020 16:37

Oyuncu Hakan Bilgin'in Youtube'da yayınlanan 'Mekanın Sahibine Geldik' programına Murat Övüç konuk oldu. Özel hayatını anlatan Övüç, "Yedi yıl evli kaldım, eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi" dedi.

Oyuncu Hakan Bilgin'in Youtube kanalına konuk olan sosyal medya fenomeni Murat Övüç, özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Murat Övüç, "15-16 yaşlarımda cinsel tercihimin farkına vardım. Bir şey var ama adını koyamıyorum. Aile ataerkil, aileme anlatamıyorum beni çok iyi anlayan bir ablam vardı onunla dertlerimi paylaşıyordum. Zaman geldi artık evlenmem lazım. Bütün akrabalara ne diyeceğiz, 26-27 yaşıma gelmişim bana kız bakıyorlar ben istemiyordum falan. Ailem de bu durumun farkındaydı ama kimse evladına bu durumu konduramıyor… Herkes 'Murat neden evleniyor' diye soruyor. İnsanlarda o mantık vardı. 'Acaba bir arızası mı var bir şeyi mi var' diye düşünüyorlar. Sonra evlendim. Bir oğlum var, yedi yıl evli kaldım" ifadelerini kullandı.

7 YIL EVLİ KALDIM

Övüç, "Eşim beni görür görmez çok sevdi. Ben esprili bir adamım altı yaş küçüktü kendisi. Ben 26 yaşımdaydım eşim de 20 yaşındaydı. Beni görür görmez aşık oldu. Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi. Onu mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yaptım ama sonunda 'yeter' dedim. Sonra durumu eşime anlattım. O da bu durumu çok anlayışla karşıladı, çok aklı başında düzgün bir hanımefendi kendisi hala görüşüyoruz" diye konuştu.

1+1 EVDE YILLARCA YAŞADIM

Övüç, "Boşandıktan sonra hayatımın en zor dönemiydi. Babam kabul etmedi. Evladımı babam aldı, ben dışlanmış gibi kaldım. Benim için zor hayat o zaman başladı. Hayatımı 1+1 dairede geçirdim. Çok aç kaldığım günler oldu. Şimdi şükürler olsun ki bütün imkanlara sahibim" dedi.

Murat Övüç ilk kez anlattı: Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi
Murat Övüç ilk kez anlattı: Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Murat Övüç ilk kez anlattı: Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Öldürüldükten sonra cinsel organı kesilen Brezilyalı futbolcunun katil zanlısı suçunu itiraf etti 00:44 Öldürüldükten sonra cinsel organı kesilen Brezilyalı futbolcunun katil zanlısı suçunu itiraf etti Evli adamla ilişkisi ortaya çıkan kadın, kendini 23:30 Evli adamla ilişkisi ortaya çıkan kadın, kendini "Dini sohbetler ediyorduk" diyerek savundu Szczesny, Avrupa Şampiyonası tarihinde kendi kalesine gol atan ilk kaleci oldu 22:55 Szczesny, Avrupa Şampiyonası tarihinde kendi kalesine gol atan ilk kaleci oldu
Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden'la yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı: ABD, PKK'ya desteğini sonlandırmalı 20:47 Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Biden'la yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı: ABD, PKK'ya desteğini sonlandırmalı ABD'ye mesaj gibi hamle! Erdoğan-Biden görüşmesinde gözler masadaki kitaba kilitlendi 20:25 ABD'ye mesaj gibi hamle! Erdoğan-Biden görüşmesinde gözler masadaki kitaba kilitlendi Cumhurbaşkanı Erdoğan'la samimi pozlarını paylaşan Macron, fotoğrafa not da düştü 17:37 Cumhurbaşkanı Erdoğan'la samimi pozlarını paylaşan Macron, fotoğrafa not da düştü
Merve Boluğur kırmızılar içinde poz verdi, kendisini kraliçeye benzetti: Maşallah deyin 16:13 Merve Boluğur kırmızılar içinde poz verdi, kendisini kraliçeye benzetti: Maşallah deyin İş Bankası, Türkiye'nin en güçlü markası oldu 15:41 İş Bankası, Türkiye'nin en güçlü markası oldu
Advertisement