Son Dakika Haberleri: Murat Özdemir'in Papağanının Korkudan Bağırdığı Video Sosyal Medyayı Salladı

Murat Özdemir'in Papağanının Korkudan Bağırdığı Video Sosyal Medyayı Salladı

29 gün önce

Papağana işkence yaptığı videoyu sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra gözaltına alınan Murat Özdemir'in Yemekteyiz yarışmasında papağanın yanına gittiği anlarda hayvanın çığlıkları sosyal medyayı salladı.

Evinde beslediği papağana işkence yaptığı videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Murat Özdemir'e tepki yağdı. Kısa sürede gelen tepkilerin üzerine Murat Özdemir gözaltına alındı. Özdemir'in papağana olan ilk işkencesinin bu olmadığı ortaya çıktı.

MURAT'I GÖREN PAPAĞAN BAĞIRMAYA BAŞLADI

Aylar önce Yemekteyiz'e katılan Murat Özdemir'in papağana yaptığı işkencenin sinyali verilmiş. Programın sunucusu Onur Büyüktopçu'nun "Papağanınız niye konuşmuyor?" demesinin üzerine kafese doğru yaklaştığı anda papağan bağırmaya başladı.

"HAYVANA İLK İŞKENCESİ OLMADIĞI AŞİKAR"

Büyüktopçu'nun "Neden bu kadar bağırdı?" sorusu üzerine üstü kapalı açıklama yapan Özdemir, "Beni sevmiyor. Her gün yemini ben veriyorum nankörlük yapıyor." dedi. Özdemir'in bu videosu gözaltına alındıktan sonra sosyal medyada "Hayvana ilk işkencesinin bu olmadığı" aşikar notuyla paylaşılmaya başlandı.

NE OLMUŞTU?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef programında adını duyaran Murat Özdemir, papağanına eziyet ettiği anlarla büyük tepki çekti. Alkollü olduğu gözlerden kaçmayan Murat Özdemir'in papağanına yaptıkları sosyal medyada olay oldu. Murat'ın videosunda papağanına eziyet ettiği ve küfür ettiği gözüküyor. Papağanının acı içerisinde bağırışları ise hayvan sevenlerin yüreklerini dağladı. Görüntülerin kısa sürede yayılmasının ardından Özdemir, gözaltına alındı.

Papağana İşkence Yapan Murat Özdemir'in 5-6 Suçtan Sabıkası Olduğu Ortaya Çıktı

Papağana İşkence Yapan MasterChef Murat Özdemir, Gözaltına Alındı

MasterChef Murat Özdemir'in Hayvana Eziyet Videosu Ünlü İsimlerden Tepki Topladı

Acun Ilıcalı'dan Hayvana İşkence Eden Murat'a Sert Tepki!

MasterChef Murat Özdemir, Papağanına İşkence Ettiği Video ile Kan Dondurdu

MasterChef'ten Diskalifiye Olan Murat Özdemir Kimdir?


YORUMLAR


Üç Çocuk Oyun İçin Girdikleri Derin Dondurucuda Havasızlıktan Öldü Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! Galatasaray, Ozan Kabak'ı 12 Milyon Euroya Stuttgart'a Sattı