Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı - Son Dakika

Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

03.03.2021 12:29

Şu sıralar Ramo dizisinde Esra Bilgiç ile başrolü paylaşan Murat Yıldırım eşine "Bu aşka engel olma, aradan çık" diyen takipçilerini sert bir dille uyardı. Eşinin 5 kez bebek düşürdüğünü söyleyerek hassas olunması gerektiğini belirten Yıldırım, "Bu durumdan ne ben mutluyum ne de Esra" dedi.

Dizide 'Ramo' karakterine hayat veren Murat Yıldırım 'Sibel' karakterini canlandıran Esra Bilgiç ile senaryo gereği aşk yaşıyor. Dizinin fanları, Yıldırım'ın eşi İman Elbani'ye "Rambel aşkına engel olma, aradan çık" deyip hakaret yağdırdı.

"EŞİM 5 KEZ BEBEK KAYBETTİ"

Eşine yapılan hakaret dolu mesajlar ünlü oyuncuyu çileden çıkardı. Sosyal medya hesabından dizinin fanlarını uyaran Yıldırım şu mesajı paylaştı: Normalde sosyal medyayı fazla takip etmediğimi siz de bilirsiniz ama bu benim dahi rahatsız olacağım boyutlara geldiği için yazıyorum... Rambel adı altında eşime hakaretler yağdıran bana emir kipleri ile mesajlar atanlar, o hakaret ettiğiniz kadın 5 kez bebek kaybetti ve bunlardan birinde bu dizi için başrol kadın ismi baktığımız sırada Esra'yı önerdi ve kimyamızın uyacağını söyledi. Benim de kanal ve yapıma iletmem sonucunda eşimin haklı olduğunu gördük. Bu bir dizi ve en profesyonel halimizle duruşumuza da devam edeceğiz. Bunları yazdım belki içinde biraz öğretici bir şeyler bulursunuz diye; "Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir". Bu durumdan ne ben mutluyum ne de Esra ki sizi daha önce uyardı. Umarım sonlanır, sağlıcakla."

Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

Rambel ise dizideki Ramo ve Sibel isimlerinin birleşimi anlamına geliyor.

Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı

Son Dakika Magazin Murat Yıldırım, Ramo dizisinden etkilenerek eşine hakaret eden hayranlarına sert çıkıştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Beşiktaş, 'Yeni İlkay Gündoğan' ile sezon sonu için söz kesti Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bayram ikramiyeleri Mayıs başında ve Temmuz ortasında ödenecek Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Otomobil yol kenarındaki menfeze çarptı: 3 ölü Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Uzaklaştırma da işe yaramadı! Zorla eve girip çocuklarının gözü önünde karısını katletti Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Malta, turizmi canlandırmak için harekete geçti! En az 3 günlüğüne adaya gelen turistlere 200 euro verilecek Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı Erling Haaland hız rekoru kırdı, sosyal medya ayağa kalktı "Bahar gelsin" diyen Hazar Ergüçlü, art arda sütyensiz pozlarını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, kedicikleriyle son imajını paylaştı