Son Dakika Haberleri: Murat Yıldırım'dan, Romantik Paylaşım: İyi ki Doğdun Anlamım

Murat Yıldırım'dan, Romantik Paylaşım: İyi ki Doğdun Anlamım

6 ay önce

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile eşi İmane Elbani'nin doğum gününü, duygusal bir mesajla kutladı. Yıldırım mesajında, "İyi ki doğdun anlamım." dedi.

Oyuncu-sunucu Murat Yıldırım, 2016 yılında evlendiği Faslı eşi İmane Elbani'nin doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı. Murat Yıldırım'ın paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı.

İSTANBUL'DA EVLENMİŞTİ

Oynadığı dizilerle Orta Doğu'da büyük hayran kitlesine sahip olan Murat Yıldırım ile Londra'da tanıştığı İmane Elbani 2016'da İstanbul'da evlenmişti. İkilinin balayı tercihi ise Maldivler olmuştu. Murat Yıldırım eşi İmane Elbani'nin doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı. Eşiyle baş başa tatil çıkan oyuncu romantik paylaşımlarda bulundu.

"İYİ Kİ DOĞDUN ANLAMIM"

Murat Yıldırım, Instagram paylaşımına, "Ne zaman ufacık bir umutsuzluğa kapılsam sana bakıp 'İşte sana hayatta verilebilecek en güzel hediye' diyorum kendime. İyi ki doğdun hayatım, iyi ki doğdun anlamım" notunu düştü. Murat Yıldırım'ın paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

"Kim Milyoner Olmak İster"e Katılan Bir Erkek Yarışmacı Maddi İmkansızlıklarından Dolayı Saçlarını Satmış

Kim Milyoner Olmak İster'de Şaşırtan Soru: Hangi Hayvanın Bazı Türleri Popolarıyla Nefes Alır?

"Çin Seddi" Sorusuyla Türkiye'nin Gündemine Oturan Yarışmacı Su Ayhan, Eleştirilere Cevap Verdi

Kim Milyoner Olmak İster'de Olay Olan "Çin Seddi" Sorusuna, Murat Yıldırım Yorum Yaptı: Ben de Çok Şaşırdım


YORUMLAR


Erdoğan'ın Mitinglerde Söylediği Şarkıya Kayahan'ın Eşi İpek Acar'dan İlk Yorum: Gurur Duyduk Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu İmamoğlu, Yenikapı Mitingi Düzenlendiği Esnada Elindeki Son Anketi Duyurdu