Son Dakika Haberleri: Muratbey Uşak'a Eğitim Sponsorluğu

Muratbey Uşak'a Eğitim Sponsorluğu

3 ay önce

Uşak Final Temel Lisesi, Muratbey Uşak'a eğitim sponsoru oldu.

Muratbey Uşak'a Eğitim Sponsorluğu, System.String[]
Uşak Final Temel Lisesi,  Muratbey  Uşak'a eğitim sponsoru oldu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden  Muratbey  Uşak'ın genel menajeri Fatihan Erdoğan, gazetecilere yaptığı açıklamada  Uşak Final Temel Lisesi arasında sponsorluk anlaşması imzaladıklarını kaydetti.

Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Liginde mücadele eden  Muratbey  Uşak'ın alt yapı takımında eğitim çağındaki sporcuların bundan böyle  Uşak Final Temel Lisesinde eğitim alacaklarını belirterek, şunları söyledi:

Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Liginde bu sezon ilk defa mücadele edecek takımda 15 ile 18 yaş arasında sporcularımız var. Dolayısıyla bu sporcularımızın eğitim ihtiyaçları var. Tabi ki bizim için öncelikli hedefimiz spordan önce eğitimlerine başarılı bir şekilde devam etmeleri. Eğitim birinci önceliğimiz, öğrencilerimiz artık sponsorluk anlaşması yaptığımız  Uşak Final Temel Lisesinde eğitim görecek. Alt yapı çalışmalarımız için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sporcularımız ileride başarılı bir şekilde süper ligde mücadele edecek."

Uşak Final Temel Lisesi Müdürü İbrahim Uçar ise sponsorluk anlaşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Dilan Çiçek Deniz'in Ateşli Sahneleri Başını Yaktı! Sevgilisi Anında Terk Etti Serena Williams'ı Eşi Arkasından İterek Jete Bindirdi
Son Anket Açıklandı! 3 Parti Barajı Geçti, İyi Parti ve HDP Çakıldı