Muratpaşa Belediye Meclisi 2019 yılının son toplantısını yaptı - Son Dakika

Muratpaşa Belediye Meclisi 2019 yılının son toplantısını yaptı

04.12.2019 20:22
Muratpaşa Belediye Meclisi 2019 yılının son toplantısını yaptı, System.String[]

Muratpaşa Belediye Meclisi'nde 2019 yılının son toplantısı gerçekleştirildi.

Muratpaşa Belediye Meclisi'nde 2019 yılının son toplantısı gerçekleştirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal yönetimindeki toplantıda, önergelerle birlikte 28 madde görüşüldü.

Meclisin aralık ayı olağan toplantısında, oy birliği ile Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği'ne (ANTAB) üye olunması kararı alındı.

ANTAB'da, belediyeyi Gürsel Güler, Canan Keleş ve Kamil Korkmaz temsil edecek. Derya Karakoç ve Yılmaz Altun ise yedek üye olarak belirlendi.

Ayrıca, Antalyaspor ve Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü ile yapılacak iş birliği protokollerinde Uysal yetkili kılındı

İsmetpaşa Caddesi'ndeki Muratpaşa Belediyesi eski hizmet binasının, 3 yıllığına Muratpaşa Kaymakamlığı'na tahsisi de oy birliği ile karara bağlandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muratpaşa Belediye Meclisi 2019 yılının son toplantısını yaptı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Malatya'da 4,7 büyüklüğünde deprem Merkez Bankası'nın hamleleriyle düşüşe geçen dolar, 7,79'dan işlem görüyor Çevreye 'çay paketliyoruz' dedikleri depoda cinsel içerikli ürün imal eden zanlılar suçüstü yakalandı Bir anlık dalgınlıkla yıllardır biriktirdiği 3 bileziği çöpe attı Taksim'de taciz ettiği kadın, "Uğraşmak istemiyorum" deyince sanık tahliye edildi Koronavirüs kapsamında kapalı olması gereken eğlence mekanında cinayet Ünlü modacı Rufat İsmayil, Menajerimi Ara dizisinde kıyafeti kötülendiği için suç duyurusunda bulundu Maske takmayan pazarcı savunmasıyla şaşırttı: Müşteri yok, vakalar olsa ne olur? Müslüman adam ölümden korkmaz