Muş'ta "Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi" semineri - Son Dakika

Muş'ta "Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi" semineri

04.12.2019 16:52
Muş'ta

Muş'ta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet il Müdürlüğünce "Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi, Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi" semineri düzenlendi.

Muş'ta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet il Müdürlüğünce "Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi, Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi" semineri düzenlendi.

Öğretmenevi konferans salonundaki program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Açılışta konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet il Müdürü Abdülbari Aksoy, seminere katılanlara teşekkür etti.

Aksoy, "Dokunuşlarıyla dünyayı değiştiren kadınlara, finansal okuryazarlık ve ürettikleriyle bir araya gelip kooperatif kurarak, girişimciliklerinin gücünü göstermeleri konusunda eğitimler verilecek, bilgilendirmeler yapılacaktır. Buraya gelerek bu duyarlılığı gösterdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum." dedi.

Sunumlarla devam eden seminere, Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Aydın, İŞKUR İl Müdürü Mehmet Emin Taylan, Muş Ticaret İl Müdürlüğünde görevli personel ve uzmanlar katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Muş'ta 'Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi' semineri - Son Dakika


Son Dakika

Karın şişliği şikayetiyle hastaneye gitti, karnından 14 kilogram büyüklüğünde kitle çıktı Brezilya'da katliam gibi kaza: 37 kişi hayatını kaybetti Anne ve iki çocuğu koronavirüsten vefat etmişti! Aynı aileden bir acı haber daha Demokrat Senatör Van Hollen'dan küstah Türkiye sözleri: Hesap sormayı dört gözle bekliyorum İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı İngiltere koronavirüs salgınına karşı 280 milyar sterlin harcadı Dolmuş sorduğu şahıs "Yaklaşma, korona var" deyince öldüresiye dövdü Profesörün cinsel saldırıdan yargılandığı davanın tanığı: Derslerde cinsel içerikli şakalar yapıyordu
16:20