Son Dakika Haberleri: MÜSİAD 8. Aileler Dinlenme ve Şube Çalıştayı'nı Gerçekleştirdi

MÜSİAD 8. Aileler Dinlenme ve Şube Çalıştayı'nı Gerçekleştirdi

11 ay önce

MÜSİAD Sakarya Şubesi "8. Aileler Dinlenme ve Şube Çalıştayı" programını Afyon'da bir otelde gerçekleştirdi.

MÜSİAD 8. Aileler Dinlenme ve Şube Çalıştayı'nı Gerçekleştirdi, System.String[]

Toplantıda 2017 Mart-2018 Mart tarihleri arasında MÜSİAD Sakarya Şubesinin gerçekleştirmiş olduğu, programlar, konferanslar, etkinlikler, projeler konuşuldu. Bunun yanı sıra geride bırakılan bir senenin değerlendirilmesi yapılırken önümüzdeki seneden beklentiler ve önerilerde dile getirildi.

Toplantıda 2017 Mart-2018 Mart tarihleri arasında MÜSİAD Sakarya Şubesini değerlendiren Başkan Yaşar Coşkun, "2017 Mart döneminden bu yana ben ve yönetim kurulum iyi bir takım çalışmasıyla iyi bir yıl geçirdik. Gerek gerçekleştirmiş olduğumuz yurt dışı kültür ve iş gezileri, gerekse yapmış olduğumuz programlar ve konferanslarla bunu çok iyi şekilde ortaya koyduk.

Tabi biz bu eforu sarf ederken siz değerli üyelerimizin de katılımı ve desteği göz ardı edilemez. Bu kutlu ve milli yürüyüşümüz de bizi yalnız bırakmadığınız ve her zaman yanımız da olup bizi desteklediğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederim." Şeklinde konuştu.

Toplantıda ayrıca geride bırakılan bir senede gerçekleşen programlardan kısa filmler, görüntüler ve sunumlar da yer aldı. Gerçekleştirilen sunumlar içerisinde MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu, Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı ve Dış Ticaret Komisyonu Başkanı Kadir Tecelli, Sektör Kurulları Başkanı İsmail Koç, Eğitim Kültür Komisyonu Başkanı Yusuf Gökhan Erkan ve Genç MÜSİAD Başkanı Uğur Çarboğa geçtiğimiz seneyle ilgili değerlendirmelerini yapıp sunumlarını gerçekleştirdiler.

Toplantı sonunda üyelerden MÜSİAD ile ilgili görüş ve önerileri alındı.
Türkiye'de İlk Yüz Nakli Yapılan Hastayı Gören, Şaşıp Kalıyor Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip

Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu