Müsiad'dan Rektör Gündoğan'a Nezaket Ziyareti - Son Dakika

Müsiad'dan Rektör Gündoğan'a Nezaket Ziyareti

17.02.2017 15:45
Müsiad'dan Rektör Gündoğan'a Nezaket Ziyareti, System.String[]

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneğinin (MÜSİAD) yeni yönetimi, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ı ziyaret etti.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneğinin (MÜSİAD) yeni yönetimi, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan'ı ziyaret etti.

Anadolu Üniversitesi Rektörlük Ofisi'ne gerçekleştirilen ziyarette, MÜSİAD Başkanı Ayhan Arslan ile MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Duman, Cihan Güldalı, Kazım Atışkan, Yusuf Önder, Sadullah Paksoy, İsmail Canbaz, Sadi Dönmez, Vahap Satıcıoğlu, Hasan Tunc ve Oktay Tanrıverdi yer aldı.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, MÜSİAD'ın ziyaretiyle ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu:

"Ülkemizin önemli işveren kuruluşlarından biri olan MÜSİAD'ın göreve yeni başlayan il yönetimi, Üniversitemize bir nezaket ziyaretinde bulundu. Kendileri ile Üniversitemizin projeleri konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Yeni planladığımız projelerden bahsettik ve onların düşüncelerini aldık. Onlar da Üniversitemizin özellikle son yıllarda Eskişehir'e yönelik yaptığı yatırımlardan ve projelerinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek bundan sonra da birlikte çalışmak istediklerini söylediler. Biz de bu vesileyle iş dünyasının Eskişehir'deki temsilcilerinden, Üniversitemizle ilgili düşüncelerini almış olduk." - ESKİŞEHİR

Müsiad'dan Rektör Gündoğan'a Nezaket Ziyareti
Müsiad'dan Rektör Gündoğan'a Nezaket Ziyareti

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Müsiad'dan Rektör Gündoğan'a Nezaket Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor ABD'li uzmandan dikkat çeken Libya yorumu: Savaşı Türkiye kazandı Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Ticaret Bakanlığı, esnafa yönelik yeni destek paketi için çalışma başlattı Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor İYİ Parti'de istifa depremi! 5 isim partiyi bombalayarak görevlerini bıraktı