Muslera takıma dönünce Arda Turan ikinci kaptan olacak - Son Dakika

Muslera takıma dönünce Arda Turan ikinci kaptan olacak

14.01.2021 11:28

Uzun süreli sakatlığını atlatan ve kısa süre içerisinde maç kadrosunda yer alması beklenen Fernando Muslera'nın dönüşüyle kaptanlık pazubandı Uruguaylı kaleciye geçecek. Arda Turan ise Muslera'nın ardından ikinci kaptan olacak.

Galatasaray'da Muslera hasreti bitiyor. Geçen sezon Rize'de ayağı kırılan Uruguaylı eldivenin gelecek hafta oynanacak olan Denizlispor maçıyla birlikte sahalara döneceği belirtildi.

Bir süredir takımla beraber antrenmana çıkan 34 yaşındaki eldivenin kendisini iyi hissettiği ve oynamaya hazır olduğu bildirildi.

BEŞİKTAŞ DERBİSİNDE RİSKE EDİLMEYECEK

Muslera böylece yaklaşık 7 ay sonra takımın kalesine geçecek. Beşiktaş derbisinde riske edilmeyecek olan Uruguaylı file bekçisinin takıma dönüşünde, "Kaptan kim olacak?" sorusu akıllara geldi. Ancak Muslera'nın birinci kaptan olduğu, Arda'nın ise tecrübeli file bekçisinin ardında ikinci kaptan olarak yer alacağı ifade edildi.

(Milliyet)

Muslera takıma dönünce Arda Turan ikinci kaptan olacak
Muslera takıma dönünce Arda Turan ikinci kaptan olacak

Son Dakika Spor Muslera takıma dönünce Arda Turan ikinci kaptan olacak - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Boyunluk takan Hande Erçel hayranlarını korkuttu Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı