Son Dakika Haberleri: Muşlu Öğrenciler Staj İçin Avustralya'ya Gitti

Muşlu Öğrenciler Staj İçin Avustralya'ya Gitti

5 gün önce

Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 9 öğrenci, "Doğal Gaz ile Temiz Tasarruflu Muş" projesi kapsamında, staj yapmak üzere Avustralya'ya gitti.

Muşlu Öğrenciler Staj İçin Avustralya'ya Gitti, System.String[]
 Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 9 öğrenci, "Doğal Gaz ile Temiz Tasarruflu Muş" projesi kapsamında, staj yapmak üzere Avustralya'ya gitti.

Okul Müdürü Ekrem Erliğ, yaptığı açıklamada, hazırladıkları projeyi, Erasmus'a sunduklarını ve projelerinin kabul edildiğini söyledi.

Proje kapsamında, 47 bin Avro desteğin okula sunulduğunu ifade eden Erliğ, "Bu kapsamında 9 öğrenciyi staj yapmak üzere Avustralya'ya gönderdik. 3 haftalık eğitim ardından öğrencilerimiz geri gelecek. Yapılan bu staj öğrencilerimize çok katkısı olacaktır. Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum." diye konuştu.MİT'in Yakaladığı DEAŞ'lı Terörist Eşi: Dul Kadınlarla Heves Nikahı Kıyıyorlar Terör Yandaşları Fransa'da Türklere Saldırdı, 1'i Ağır 4 Yaralı Var

Zekai Paşa'nın, Ömer Halisdemir'in Naaşını Alnından Öptüğü Görüntüler Ortaya Çıktı Ev Eşyalarıyla Birlikte Kamyonun Arkasına Bağlayıp Öyle Götürdüler