Musluktan 24 Saat Akan Su' Vaadi Boşa Çıkan Karslı Su Taşıyacak Yol İstiyor - Son Dakika

Musluktan 24 Saat Akan Su' Vaadi Boşa Çıkan Karslı Su Taşıyacak Yol İstiyor

28.03.2014 15:40
Musluktan 24 Saat Akan Su' Vaadi Boşa Çıkan Karslı Su Taşıyacak Yol İstiyor, System.String[]

Kars'ta 2009 yerel seçimlerinin en popüler vaadi olan 24 saat suyu musluklardan akıtma vaadi gerçekleşmedi.

Kars'ta 2009 yerel seçimlerinin en popüler vaadi olan 24 saat suyu musluklardan akıtma vaadi gerçekleşmedi. Yıllardır musluklardan 24 saat su akmasını bekleyen Karslılar artık bu isteklerinden vazgeçti. Karslılar, 'Suyumuz yok bari suyu taşıyacağımız yolları yapın' isteğinde bulundu.

Başkan Nevzat Bozkuş seçimlere sayılı günler kala basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bozkuş, "13 bin evin kapısını çaldım. Acaba benim durumum nedir? Ve iki soru soruyoruz. Şikâyetiniz nedir? Isteğiniz nedir? Bu dönemde ağırlıklı istek yol çıktı. Yani zaman zaman alt yapıdan üst yapıdan da şikâyet var." dedi.

Toplantı sonrası Başkan Bozkuş'un ziyaret ettiği vatandaşlara, 'Neden 24 saat su değil de yol istiyorsunuz' sorusu yönelten basın mensuplarının aldıkları cevap, "24 saat su iktidarın en güçlü olduğu dönemde akmadı. Su problemimizi taşıma suyla yani el arabalarıyla çözüyoruz. Ancak yollardaki kasislere düşmemek için gösterdiğimiz çaba bizleri yoruyor. Bu sebeple yol istiyoruz." oldu.

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Musluktan 24 Saat Akan Su' Vaadi Boşa Çıkan Karslı Su Taşıyacak Yol İstiyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın kalemle imtihanı sosyal medyayı salladı Bill Gates koronavirüs salgını ve mikroçip iddialarıyla ilgili sessizliğini bozdu: Söylenenlere çok şaşırdım Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Galatasaray'a gelmesi beklenen Mostafa Mohamed Saint-Etienne ile anlaştı Çobanı evlilik vaadiyle dolandıran ve canlı yayında gözaltına alınan fettan gelin tutuklandı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Aralık 2020'de verdiği yatırım teşvik belgeleri ile 29 bin kişiye iş imkanı doğacak Fuhuş operasyonundan yürek burkan detay: Yetiştirme yurdundan ayrılan kızları tehdit edip dövmüşler Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı