Son Dakika Haberleri: Mustafa Ceceli ve İntizar'ın Birlikte Şarkı Söyledikleri Görüntü Ortaya Çıktı

Mustafa Ceceli ve İntizar'ın Birlikte Şarkı Söyledikleri Görüntü Ortaya Çıktı

30 gün önce

Mustafa Ceceli'nin, eski eşi Sinem Gedik'le özel görüntüleri ortaya çıkan İntizar'la düet yaptığı video sosyal medyanın gündemine oturdu.

Şarkıcı Mustafa Ceceli'nin meslektaşı İntizar hakkında aldırdığı mahkeme kararı sıcaklığını korurken, sosyal medyaya düşen bir video izleyenleri şaşırttı.

CECELİ, KORUNMA TALEBİNDE BULUNDU

Eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın samimi görüntülerini mahkemeye verdiği ve sonrasında sosyal medyada yayılmasını sağladığı gerekçesiyle topa tutulan şarkıcı Mustafa Ceceli, sürpriz bir çıkış yaparak şarkıcı İntizar'ın yaptığı açıklamalar nedeniyle korunma talebinde bulundu.

BİR DÖNEM ARALARINDAN SU SIZMIYORDU

Gündeme bomba gibi düşen bu gelişmenin ardından İntizar cephesinden gelecek bir açıklama beklenirken sosyal medyada paylaşılan bir görüntü ikilinin bir dönem arasından su sızmadığını gösterdi.

GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Sosyal medyada dolaşan videoda İntizar'ın şarkısına gitarıyla eşlik eden Ceceli'yi görüyoruz. İkiliyi bu keyifli anlarda görüntüye alan kişininse, Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in olabileceği iddia edildi.


YORUMLAR


Mersin ve Çankırı'da Yaşanan Kazalarda 2 Kişi Hayatını Kaybetti, 14 Kişi Yaralandı Ümit Karan, Birlikte Oto Galeri Açtığı Kardeşi Aykut Karan'ın İhanetine Uğradı

En Yüksek Maaş Tıp Mezunlarına Veriliyor