Son Dakika Haberleri: Mustafa Ceceli Velayetini Almak İstediği Oğlu Arın İle Sosyal Medya Hesabından İlk Kez Görüntü Paylaştı

Mustafa Ceceli Velayetini Almak İstediği Oğlu Arın İle Sosyal Medya Hesabından İlk Kez Görüntü Paylaştı

2 ay önce

Eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın mahrem görüntülerini velayet davasında delil olarak kullanan Mustafa Ceceli oğlu Arın ile birlikte görüntü paylaştı.

Mustafa Ceceli eski eşi Sinem Gedik'in şarkıcı İntizar ile eşcinsel görüntülerini velayet davası dosyasına ekleyip oğlu Arın'ın bu ilişkiden etkilendiği iddia ederek velayetini almak istemişti. Ceceli, söz konusu görüntüde oğulları Arın'ın yanlarında bulunduğunu iddia etmişti.Bunlar konuşulurken herkes eski çiftin oğulları Arın'a ne olacak sorusuna cevap arayıp durdu.

ÇIKAN HABERLERDEN SONRA İLK KEZ GÖRÜNTÜ PAYLAŞTI

Mustafa Ceceli ise oğlu Arın'ın velayetini almak için mahkemeye başvurduktan sonra ise büyük tepki ile karşılaşmıştı. Ceceli çıkan haberlerden ve gelen tepkilerden sonra instagram hesabından oğlu ile ilk kez görüntü paylaştı.

Mustafa Ceceli ve oğlu Arın'ın paylaşılan görüntüde keyfi oldukça yerindeydi. Küçük Arın'ın son olan olaylardan etkilendiği düşünülerek ebeveynlerin oğulları ile pedegog eşliğinde görüşülmesi gerektiği de çıkan haberlerdendi.


YORUMLAR


Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi ABD'yi DTÖ'ye Dava Eden Türkiye İçin Rusya'dan Açıklama Geldi: İşbirliği Gelişebilir

Son Dakika! Gümüşhane'de Terör Operasyonu: 2 Terörist Etkisiz Hale Getirildi