Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a gönderme: Evin oğlu Onyekuru - Son Dakika

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a gönderme: Evin oğlu Onyekuru

25.01.2021 22:13

Kulüp televizyonuna Henry Onyekuru transferiyle alakalı açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Birileri bir laf çıkarttı, 'Elin oğlu, evin oğlu' diye. Bence evin oğlu Onyekuru" sözleriyle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a göndermede bulundu.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yeni transferleri Henry Onyekuru'nun 'evin oğlu' olduğunu söyledi.

Türk Telekom Stadı'nda yapılan imza töreninden sonra GS TV'ye açıklamalarda bulunan Cengiz, "Kendisini isteyen birçok takım vardı. Onyekuru bizi ısrarla istedi. Türkiye'den veya dünyadan diğer takımların tekliflerine dönüp bakmadı bile." ifadelerini kullandı.

"AŞKINI TERCİH ETTİ"

"Birileri bir laf çıkarttı, 'Elin oğlu, evin oğlu' diye. Bence evin oğlu Onyekuru. Üçüncü defa geldi" diyen Mustafa Cengiz, "Gösterdiği sahiplenme, aidiyet ve sadakat duygusundan ötürü kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu bir duruştur, parayı tercih etmedi. Aşkını, sevgisini tercih etti" şeklinde konuştu.

MESUT'A "EVİN OĞLU" DEMİŞTİ

Mesut Özil'i transfer eden Fenerbahçe'de kulüp başkanı Ali Koç, yıldız futbolcu için "Onlar elin oğlu, Mesut evin oğlu" ifadesini kullanmıştı.

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a gönderme: Evin oğlu Onyekuru

Son Dakika Spor Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a gönderme: Evin oğlu Onyekuru - Son Dakika Spor


YORUMLAR (4)
  • sarı fare: galatasaray'lılık başka bir olay, otelci ile başlayan bozulma devam ediyor, fatih terim gibi birisi bu takımın sıkıntısı, sırasıyla, otelci, servisçi.. gidiyor, galatasarayın başkanı başka laf bulamıyor bunu laf ediyor... Cevap Yaz 4 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Paloma Faith, fazla süt üreten göğüslerinin ağrısını dindirmek için çözümü lahanada buldu Davutoğlu'ndan Berat Albayrak açıklaması: Bakan yapmayın diye Erdoğan'a yalvardım ABD'de koronavirüsün daha tehlikeli yeni bir türü bulundu TBMM'ye iletilen fezlekelerin detayları belli oldu: 28'i HDP'li vekiller hakkında Bakım merkezinde zihinsel engelli gencin darbedildiği anların görüntüleri ortaya çıktı Son Dakika: Sağlık Bakanı Koca, Muhammed Emin Saraç'ın cenazesindeki kalabalık görüntülerle ilgili özür diledi Evinde çıkan yangında her şeyi küle dönen Çılgın Sedat'a belediye kapılarını açtı Erdoğan'dan zincir marketlerin fahiş fiyat uygulaması sonrası talimat: Tarım Kredi marketlerinin sayısı artırılacak