Son Dakika Haberleri: Mustafa Cengiz'den Derbi Açıklaması

Mustafa Cengiz'den Derbi Açıklaması

3 ay önce

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe derbisi sonrası bir açıklama daha yaptı.

Mustafa Cengiz'den Derbi Açıklaması, System.String[]
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu.
Sarı-kırmızılıların başkanı Mustafa Cengiz şöyle konuştu: "Sanırım bir daha, bir daha bizi sevk edecekler. Hocamızı sevk etmesinler, beni etsinler. Sanırım işler laf anlamaz, laf dinlemez noktaya geldi. Kılıç çekme, savaş baltalarını çekme gibi bir durum seziyorum. Pazartesi ya da Salı günü her türlü sorunun açık olduğu basın toplantısı düzenleyeceğiz. Biz hata yapmadık, verilen cezaları kabul etmiyoruz. Zümrüdü Anka Kuşu gibiyiz. Biz küllerimizden doğarız, Galatasaray'ı kimse engelleyemez. Galatasaray'a karşı kutsal ittifak gibi bir durum görüyoruz. Bütün taraftarımızla birlikte Galatasaray'ı hem Türkiye hem de Avrupa şampiyonluklarına ulaştıracağız. Galatasaray 30 yıldır ilk kez ekonomik anlamda doğru yolda. Bu verilen cezalar eşit olmalı." 
Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim'le ilgili olarak "Fatih Terim uluslararası bir marka, onu yıpratırsanız, sadece Galatasaray'ı değil Türk futbolunu yıpratırsınız" diye konuştu.
Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Koyun Kesen Babasına Yardım Eden 13 Yaşındaki Çocuk, Korkunç Şekilde Can Verdi Askere Gidemeyeceğini Öğrenen Genç, İntihar Girişiminde Bulundu

Meksika'da Hırsızlar, Akaryakıt Boru Hattını Patlattı: 20 Ölü, 60 Yaralı