Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi - Son Dakika

Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi

13.04.2021 19:45

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in bugün kulüp televizyonunda sarı-kırmızılı futbolculara yönelik söylediği sözler gündeme bomba gibi düştü. Cengiz'in "Haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerekiyor" dediği futbolcular Fatih Terim'e bu sözlerden duydukları rahatsızlığı dile getirdiler.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in sarı-kırmızılı futbolcuları ağır sözlerle eleştirmesi sonucu futbolcular, Cengiz'i Fatih Terim'e şikayet etti.

ANTRENMAN ÖNCESİNDE TOPLANDILAR

Spor Arena'da yer alan habere göre sarı-kırmızılı futbolcular, akşam saatlerinde gerçekleşen antrenman öncesinde teknik direktör Fatih Terim ve teknik heyet ile bir araya gelerek, Başkan Cengiz'in açıklamalarından duydukları rahatsızlıkları dile getirdi. Oyuncular sonrasında antrenmana çıkarak Göztepe mücadelesinin hazırlıklarını sürdürdüler.

"HAYSİYET VE ŞEREFLERİNİ HATIRLAMALARI GEREKİYOR"

GS TV'de yayınlanan Gündem Özel programında açıklamalarda bulunan Başkan Cengiz, futbolcuları eleştirirken sert ifadeler kullanmıştı.

Futbolcuların ölümüne mücadele etmesi gerektiğini söyleyen Cengiz, "Galatasaray'ın ayağa kalkması gerekiyor. Özellikle futbolcuların haysiyet ve şereflerini hatırlamaları gerekiyor. Ölümüne mücadele etmeleri gerekiyor. Türkiye'nin en büyük takımında oynuyorsunuz. Ben orada çıldırıyorum, futbolcular nerede o zaman? Futbolcularımız bunu neden yapmıyor? Adamın ipinde değil" şeklinde konuşmuştu.

Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi

Son Dakika Spor Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (106)
  • Aslan: Mustafa cengiz gerek yaşı itibari gerek kişiliği ile çok güzel bir insan böyle şeylere gercekten çok iyi dayanmış. Terim istifa ve 6 futbolcu gönderilmelo Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Cenk Aşkun: Zorlarına gitmiş yazzıııkk,aldığınız parayı hak edin düzgün oynayın,marcao denen zatt hatay maçındaki son hatandan mağlup oldukk hatırlatırım en tepedeki adam konuşmuş iyi se olmuş zoruna giden varsa gitdin bu takımdann Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Teknik adamlık ve sportif direktörlük koltuğu 3 yıl boyunca Emre Belözoğlu'na emanet Teknik adamlık ve sportif direktörlük koltuğu 3 yıl boyunca Emre Belözoğlu'na emanet Son Dakika: Tam kapanmada 1.100 TL'lik nakdi yardım ihtiyaç sahiplerine ödenmeye başlandı Son Dakika: Tam kapanmada 1.100 TL'lik nakdi yardım ihtiyaç sahiplerine ödenmeye başlandı Azeri sunucunun Bill Gates'e 'Çip' yorumu izleyenleri kahkahaya boğdu: Koyabilse önce avradına çip takar Azeri sunucunun Bill Gates'e 'Çip' yorumu izleyenleri kahkahaya boğdu: Koyabilse önce avradına çip takar Meral Akşener'den DEVA ve Gelecek Partisi'ne ittifak sinyali: İşbirliği söz konusu olabilir Meral Akşener'den DEVA ve Gelecek Partisi'ne ittifak sinyali: İşbirliği söz konusu olabilir Belediyede tüm personel karantinaya alındı, iş başkana düştü Belediyede tüm personel karantinaya alındı, iş başkana düştü Sosyal medya fenomeni olmak uğruna canlarını tehlikeye attılar Sosyal medya fenomeni olmak uğruna canlarını tehlikeye attılar Yüzlerce kilo sebze çöp dağları oluşturdu Yüzlerce kilo sebze çöp dağları oluşturdu Tüm servetini ABD'li eşine bıraktı, gayrimenkul zengini Tatlıcı ailesi karıştı! Tüm servetini ABD'li eşine bıraktı, gayrimenkul zengini Tatlıcı ailesi karıştı!
Advertisement