Mustafa Cengiz Locadan Seyretti - Son Dakika

Mustafa Cengiz Locadan Seyretti

23.01.2018 02:35
Mustafa Cengiz Locadan Seyretti, System.String[]

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 90 dakikayı protokol tribününden değil, locadan seyretti.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 90 dakikayı protokol tribününden değil, locadan seyretti. Henüz mazbatalarını almadıkları için hassas davranan Cengiz, karşılaşmayı yeni yönetim kurulu üyeleri Ahmet Şenkal, Adil Arapoğlu ve Dinç Üner ile birlikte locadan izledi. Mustafa Cengiz, karşılaşma öncesinde takımın konsantrasyonu bozmamak adına Galatasaray kampına gitmedi.

Uçakta korku dolu dakikalar

Mustafa Cengiz ilk seyahatinde sıkıntı yaşadı. THY'nin TK 2012 seferli uçağı Kayseri'ye 2. denemede inebildi. Kayseri'deki şiddetli rüzgar nedeniyle riske girmeyen uçak pisti pas geçip inemedi. Uçak ancak ikinci denemede Kayseri'ye inebildi. Bu arada uçağın pilotu jest yaparak Mustafa Cengiz için 'hayırlı olsun' anonsunda bulundu.

Mazbata töreni bugün

Olağanüstü genel kurulda Galatasaray başkanlığına seçilen Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu, bugün mazbatalarını alacak. Ali Sami Yen Spor  Kompleksi Türk Telekom Stadı Basın Toplantı Odası'nda saat 17: 00'de düzenlenecek törende, Cengiz ve yönetim kurulunun yanı sıra denetim, sicil ve disiplin kurullarına da mazbataları verilecek. Kulüpte devir teslim töreni ise yarın gerçekleşecek.

]

]

]

]

Mustafa Cengiz Locadan Seyretti

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Mustafa Cengiz Locadan Seyretti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk istifa etti Otoyolda mucize kurtuluş! Yolcu otobüsünden kopan çamurluk faciaya neden oluyordu Yalnız yaşayan yaşlı kadın, komşuları tarafından kanlar içinde ölü bulundu Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Tunus'ta halk sokağa döküldü! 600'den fazla kişi gözaltında Çin hükümetinin koronavirüs salgınıyla ilgili yalanları bu belgeselde gün yüzüne çıkıyor Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Hazine bugünkü ihalelerde yaklaşık 6 milyar lira borçlandı