Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Seydişehir'de İlahi Konseri Verdi - Son Dakika

Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Seydişehir'de İlahi Konseri Verdi

28.07.2013 20:03
Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Seydişehir'de İlahi Konseri Verdi, System.String[]

Konya'nın Seydişehir Belediyesi on bir ayın sultanı Ramazan'ın ruhu ve manevi iklimine uygun olarak hazırladığı programlar kapsamında çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Konya'nın Seydişehir Belediyesi on bir ayın sultanı Ramazan'ın ruhu ve manevi iklimine uygun olarak hazırladığı programlar kapsamında çeşitli etkinlikler düzenliyor. Belediyenin geleneksel hale getirerek bu yıl dördüncüsünü düzenlediği etkinliklere çocuk, genç, yaşlı, engelli, bayan, erkek kısacası her kesimden binlerce vatandaş yoğun ilgi gösteriyor.

Bu hafta gerçekleştirilen etkinlikler kapsamında ilahi sanatçısı Mustafa Özcan Güneşdoğdu muhteşem bir ilahi konseri verdi. Fatihhan'ın sunduğu programda Mustafa Özcan Güneşdoğdu'nun okuduğu Kur'an-ı Kerim Tilaveti manevi duyguları doruk noktasına çıkardı. İzleyicilerle hep bir ağızdan salavat getirildi. Ardından yaklaşık 2 saat süren konserde çok sayıda ilahi okundu. Güneşdoğdu, Esma-ül Hüsna ile başladığı konserde gençler, idareciler ve çocuklara ayrı ayrı seslenerek okuduğu birbirinden güzel ilahilerle tüm izleyenleri kucaklarken gönülleri fethetti. Çocukları sahneye alan sanatçı ilgi odağı olurken, çocuklarla birlikte söylediği ilahi büyük alkış topladı.

Mustafa Özcan Güneşdoğdu, "Allah cümlemizin kalplerini Kur'an ile pür nur eylesin" diyerek seyyidler şehri Seydişehir'de olma fırsat verdiği için Belediye Başkanı Abdulkadir Çat'a teşekkür etti ve sahneye davet etti. Başkan Çat, burada yaptığı selamlama konuşmasında; "Dünya Kur'an-ı Kerim birincisi Mustafa Özcan Güneşdoğdu Beyefendi'yi şehrimizde misafir etmekten onur ve şeref duyuyoruz. Okumuş olduğu Kur'an ı Kerim Tilaveti ve Esma-ül Hüsna ile soy isminde olduğu gibi gönüllerimize güneş gibi doğdu, ruhumuzu aydınlattı. Bu güzel akşamı bizlere yaşattığı için kendisine teşekkür ediyoruz." dedi.

Sahneden inen Güneşdoğdu, söylediği Medine'nin Yollarında isimli ilahide Belediye Başkanı Abdulkadir Çat ve protokol mensuplarına mikrofon uzatarak birlikte düet yaptı.

Konser sonunda hayranlarına CD'lerini imzalayan sanatçı, sevenleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Seydişehir'de İlahi Konseri Verdi
Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Seydişehir'de İlahi Konseri Verdi

Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Mustafa Özcan Güneşdoğdu, Seydişehir'de İlahi Konseri Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Arda Turan'ın satın aldığı evin fiyatı dudak uçuklattı İş insanı Kurtuluş'un cinayetinde kan donduran detaylar! Katil soğukkanlılıkla anlattı Yukatel Denizlispor'da Yalçın Koşukavak istifa etti İki gündür haber alınamayan kadın, evinde uyurken bulundu Sokak köpeğinin saldırısına uğrayan adam yumruk darbeleriyle kurtulabildi İtalyan güvenlik güçlerinden, Cristiano Ronaldo ve eşinin tatil kaçamağına inceleme 16 yaşındaki genç kız, TikTok videosu çektiği sırada silahlı bir saldırgan tarafından katledildi Görüntü İstanbul'un göbeğinden! Esnaftan ayakkabı hırsızına meydan dayağı