Mustafa Sağyaşar'dan Müzik Ziyafeti - Son Dakika

Mustafa Sağyaşar'dan Müzik Ziyafeti

16.01.2019 12:22
Mustafa Sağyaşar'dan Müzik Ziyafeti

Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu ve Türk Sanat Müziği'nin yaşayan efsanesi Mustafa Sağyaşar'ın konserine ev sahipliği yaptı.

Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu ve Türk Sanat Müziği'nin yaşayan efsanesi Mustafa Sağyaşar'ın konserine ev sahipliği yaptı. Konseri Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da izledi.

Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezinde unutulmaz bir gece yaşandı. Sahneye önce Ankara Devlet Klasik Türk Müziği Korosu çıktı. Birbirinden güzel eserleri seslendiren koro daha sonra yerini yaşayan efsane Mustafa Sağyaşar'a bıraktı. Sanat hayatında 68'inci yılını yaşayan, Türk Sanat Müziği'nin en iyi erkek seslerinden olan Sağyaşar, kendisini dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Karam, Nasıl Geçti Habersiz, Sevmekten Kim Usanır gibi bilinen birçok eseri seslendiren Sağyaşar, ilerleyen yaşına rağmen gösterdiği performansla takdir topladı.

Konser sonrası Sağyaşar'a çiçeğini takdim eden Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Bize bu geceyi yaşattığınız için teşekkür ederiz. İçinde bulunduğumuz kompleks her yıl binlerce sanatsal etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Çünkü bizim toplum olarak sanata ve sanatçıya çok ihtiyacımız var. Sanatın birleştirici gücüne, estetiğe, inceliğe ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı. - ANKARA

YORUMLAR
500
Galatasaray'a beklemediği darbe! Giresunspor evine 3 puanla dönüyor Galatasaray'a beklemediği darbe! Giresunspor evine 3 puanla dönüyor Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 'Beyaz Reform' duyurusu: Amacımız doktorun işine daha iyi odaklanması Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 'Beyaz Reform' duyurusu: Amacımız doktorun işine daha iyi odaklanması Eşinin ateş açarak yaraladığı kadın 3. kattan atlayarak kurtulmaya çalıştı Eşinin ateş açarak yaraladığı kadın 3. kattan atlayarak kurtulmaya çalıştı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mustafa Sağyaşar'dan Müzik Ziyafeti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement