Son Dakika Haberleri: Mustafa Sandal'dan Geçtiğimiz Ay Boşanan Emina Sandal, İşadamı Saadettin Saran ile Aşk Yaşıyor

Mustafa Sandal'dan Geçtiğimiz Ay Boşanan Emina Sandal, İşadamı Saadettin Saran ile Aşk Yaşıyor

6 ay önce

Mustafa Sandal'dan geçtiğimiz ay anlaşmalı olarak boşanan Emina Sandal, işadamı Saadettin Saran ile aşk yaşıyor.

Ünlü popçu Mustafa Sandal'dan geçtiğimiz ay anlaşmalı olarak boşanan Emina Sandal'ın gizli gizli Saadettin Saran ile görüştüğü ortaya çıktı. Bebek sahilinde görünen Emina Sandal ve Saadettin Saral çevresindekiler tarafından tanınınca tedirgin olduğu söylendi.

BİR HAFTADIR GİZLİ GİZLİ GÖRÜŞÜYORLAR

Sırp asıllı Emina Sandal, Mustafa Sandal'la 10 yıllık evliliğini 2 çocuğuna rağmen sürdürmeyip, bitirmişti. Sırp şarkıcı,iddiaya göre boşanmanın ardından işadamı Sadettin Saran'la yakınlaştı. Gizli görüştükleri söylenen çiftin bir haftadır görüştükleri söylentiler arasında. Bu yazın en büyük sürpriz ilişkisi olmaya aday olan heber magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.

BEBEK'TE YAKAYI ELE VERDİLER

Görgü tanıklarına göre 36 yaşındaki şarkıcıyla ünlü işadamı, yakalanmamak için yoğun çaba sarf etse de geçtiğimiz gün yakayı ele verdi. Bebek ve civarında buluştukları öğrenilen ikili, çevredekiler tarafından tanınınca tedirgin oldu.


YORUMLAR


Gecekondunun Çatısı Çöktü, 3 Kişilik Aile Uykuda Dehşeti Yaşadı Mevlana'nın Asıl Kabrinin Girişini, 4. Murad'dan Sonra Gören İlk Devlet Başkanı Erdoğan Oldu

Manchester United'dan 162 Milyon TL Tazminat Kazanan Mourinho, Otele 5 Milyon TL Bıraktı