Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le fotoğrafını önce paylaştı sonra sildi - Son Dakika

Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le fotoğrafını önce paylaştı sonra sildi

2 sene önce tek celsede boşanan Emina Jahovic ve Mustafa Sandal, önceki gün oğullarının yaş gününü kutladı. Sosyal medya hesabından eski eşiyle fotoğrafını paylaşan Sandal, kısa süre içinde silerek sadece çocuklarının fotoğrafını paylaştı.

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, 10 yıllık evliliklerini 2018 yılında tek celsede bitirdi. İki çocuğunun annesi Emina Jahovic ile dost kaldıklarını söyleyen Sandal, önceki gün oğlunun yeni yaşını kutladı. Eski eşiyle doğum gününde çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan şarkıcı, kısa süre içinde fotoğrafı yayından kaldırdı.

ESKİ EŞİNİ ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ

Çocukları Yaman ve Yavuz için sık sık bir araya gelen eski eşler Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, önceki gün Yaman'n 12. yaş partisinde buluştu. Sandal, Göcek'te yapılan kutlamadan çekilen kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Mustafa Sandal, 1-2 saat içerisinde eski eşinin yer aldığı kareyi kaldırdı. Daha sonra ise sadece oğullarıyla çekilen fotoğraflarını paylaştı.

İşte Sandal'ın sildiği fotoğraf:

Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le fotoğrafını önce paylaştı sonra sildi
Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le fotoğrafını önce paylaştı sonra sildi
Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le fotoğrafını önce paylaştı sonra sildi

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 14:07

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le fotoğrafını önce paylaştı sonra sildi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sosyal medyadan intihar edeceğini paylaşan genç, kayalıklardan atlayarak yaşamına son verdi Fenerbahçe, Nazım Sangare ile 4 yıllık sözleşme imzaladı Japon uzmanlar, plastik siperliklerle ilgili tartışmalara son noktayı koydu: Koronavirüse karşı etkisiz Vatandaşın her kuruşuna göz diken dolandırıcıların "mesaj" oyunu akıllara durgunluk veriyor Dizinin başrol oyuncusu Dominic Purcell müjdeli haberi verdi! Prison Brekak'ın 6. sezonu geliyor Estonya ekibi Kalju, maçın 13. saniyesinde oyuncu değiştirerek tarihe geçti Son nefesini uyuşturucu kullandığı metruk evde verdi Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu