Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup yollarını ayırdı - Son Dakika

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup yollarını ayırdı

9 ay önce

Emina Jahovic ile yollarını ayırdıktan bir süre sonra Melis Sütşurup ile aşk yaşamaya başlayan Mustafa Sandal, aradığı mutluluğu yine bulamadı. Çift, Sandal'ın telefonuna gelen mesajlardan sonra ayrılık kararı aldı.

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup yollarını ayırdı, System.String[]

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal 2 çocuğunun annesi Emina Jahovic'ten geçtiğimiz sene tek celsede boşandı. Adı birçok kadınla anılan Sandal, sosyetik güzel Melis Sütşurup'la aşk yaşamaya başladı. Ancak yaklaşık 8 aydır aşk yaşayan ikili yollarını ayırdı.

YOLLARINI AYIRDILAR

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre; Sütşurup'un yakın çevresine, "Mustafa ile Amerika'da kavga ettik. Cep telefonunda öyle bir mesaj gördüm ki, benim için artık bitti" dediği iddia edildi.

ATTIĞI MESAJLARI İFŞA ETMİŞTİ

Mustafa Sandal'ın adı, Boşandıktan sonra başta oyuncu ve model olan Ceren Hindistan olmak üzere pek çok güzelle anılmıştı. Hatta Hindistan 2. Sayfa programına konuk olduğunda Sandal'ın kendisine attığı mesajları ifşa etmişti.

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup yollarını ayırdı
Haber Yayın Tarihi: 27.06.2019 03:36 

YORUMLAR


Son Dakika

Güzel oyuncu Hayal Köseoğlu, iç çamaşırsız pozlarıyla Instagram'ı salladı
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Rıdvan Dilmen'in Sörloth ile ilgili söylediği sözlere yanıt verdi Genç kadın, ayrılmak isteyen nişanlısının boğazını keserek öldürdü