Mustafa Tatçı, Yunus Emre'yi Anlattı - Son Dakika

Mustafa Tatçı, Yunus Emre'yi Anlattı

25.03.2018 10:08
Mustafa Tatçı, Yunus Emre'yi Anlattı, System.String[]

Dr. Mustafa Tatçı, Mamak ilçe sakinlerini kültürümüzün en önemli mimarlarından olan Yunus Emre’nin manevi dünyasında yolculuğa çıkardı.

Dr. Mustafa Tatçı, Mamak ilçe sakinlerini kültürümüzün en önemli mimarlarından olan Yunus Emre'nin manevi dünyasında yolculuğa çıkardı.

Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında her ay düzenlenen kültür sohbetlerinde Türk tasavvuf şiirinin öncü isimlerinden biri olan Yunus Emre, Dr. Mustafa Tatçı tarafından Mamaklılara anlatıldı.

Mamak Kültür Merkezi Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde gerçekleştirilen söyleşide Tatçı, Yunus Emre'nin kimliği, kişiliği, seyahatleri ve kaleme aldığı eserleri hakkında açıklamalarda bulundu. Yunus Emre'nin şiirlerinden örnekler de sunan Tatçı, program sonunda ise katılımcıların sorularını yanıtladı. Kültür sohbetlerinin bir sonraki konuğu ise 28 Mart Çarşamba günü Mamak Kültür Merkezi Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde saat 19.00'da Ankara'nın tarihine ve kültürüne ışık tutan Abdülkerim Erdoğan olacak. - ANKARA

Mustafa Tatçı, Yunus Emre'yi Anlattı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Mustafa Tatçı, Yunus Emre'yi Anlattı - Son Dakika


Son Dakika

Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek 65 yaş üstü ve 20 yaş altının 10.00-16.00 saatleri arasında toplu taşımayı kullanması yasaklandı Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Mehmet Ceyhan, kendisini aşılardan çıkar sağlamakla suçlayanlara isyan etti: 3 yakınımı salgında kaybettim Market ve fırınlar açık mı? İşte sokağa çıkma kısıtlamasının merak edilen detayları Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi