Mustafa Topaloğlu: Survivor'ı Tatil Gibi Düşün Dediler, İnandım - Son Dakika

Mustafa Topaloğlu: Survivor'ı Tatil Gibi Düşün Dediler, İnandım

24.08.2017 09:25

Ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu, verdiği röportajda Survivor'a katıldığı dönemle ilgili "Bana 'tatil gibi düşün' dediler, inandım." diyerek komik açıklamalarda bulundu.

Show TV ekranlarında Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'a katılan ve yarışmaya damga vuran Mustafa Topaloğlu, verdiği röportajda yarışmayla ilgili komik açıklamalarda bulundu. Topaloğlu, "Survivor'ı 'tatil gibi düşün' dediler, ne tatili suç işlemiş mahkumlar bir adaya atılmış gibiydi" dedi.

"ACUN BİLE BU KADAR KALACAĞIMI TAHMİN ETMİYORDU"

Mustafa Topaloğlu'na "Survivor'a neden gittiniz?" diye sorulunca Topaloğlı,"Bana 'Tatil gibi düşün' dediler, ben de inandım. Sonra baktım ne tatili! Suç işlemiş mahkûmlar bir adaya atılmış, kazanırsanız yemek var, kazanmazsanız farelerle yılanlarla birlikte yaşayacaksınız. (Gülüyor) Acun (Ilıcalı) o kadar kalacağımı tahmin etmiyordu. "Bir-iki hafta kalır, elenir" diyordu herhalde. Ama ben oraya gidince kendimi kuvvetli bir yarışmacı olarak hissetmeye başladım.

Mustafa Topaloğlu: Survivor'ı Tatil Gibi Düşün Dediler, İnandım
Mustafa Topaloğlu: Survivor'ı Tatil Gibi Düşün Dediler, İnandım

Son Dakika Magazin Mustafa Topaloğlu: Survivor'ı Tatil Gibi Düşün Dediler, İnandım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Son Dakika: Ankara'da sanayi kuruluşlarının mesai saatleri değişti Bağ evinde canlı müzikli eğlence düzenleyip tepki çeken 14 kişiye toplamda 44 bin lira ceza Aşı açıklamalarıyla eleştiri oklarının hedefindeki Yıldız Tilbe yine esti gürledi: Asla vurulmayacağım Çebi, F.Bahçe'ye gideceği konuşulan Dorukhan ile ilgili konuştu: Oyuncumuzla büyük ölçüde anlaştık Son Dakika: İtalya'da günlük koronavirüs vefat sayısı 993 ile rekor kırdı Bilim Kurulu Üyesi Özlü, yeni korona tedbirlerinin işaretini verdi: Yılbaşında 4 günlük sokak kısıtlaması yapılabilir Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar