Son Dakika Haberleri: Mustafa Yıldızdoğan Nürnberg'i Salladı

Mustafa Yıldızdoğan Nürnberg'i Salladı

2 yıl önce

Taner Tüzün / Nürnberg, 10 Temmuz ( DHA ) - Almanya'nın Nürnberg kentinde faaliyet gösteren kentin en eski Türk Sivil kuruluşu Türk Ocağının düzenlediği semt eğlencesi büyük ilgi gördü.

Mustafa Yıldızdoğan Nürnberg'i Salladı, System.String[]
Taner Tüzün/ Nürnberg, 10 Temmuz ( DHA ) - Almanya'nın Nürnberg kentinde faaliyet gösteren kentin en eski Türk Sivil kuruluşu Türk Ocağının düzenlediği semt  eğlencesi büyük ilgi gördü. St.Leonard parkında gerçekleşen etkinlik, üç gün sürerken, sanatcı Mustafa Yıldızdoğan'ın  verdiği konser büyük ilgi gördü.

Türk mutfağının leziz yiyecekleride  adeta kapışıldı. Kermes açılışında  Nürnberg Başkonsolosu Yavuz Kül, Konsolos Gürol Baş ve eşleri, THY Nürnberg Müdürü Dr.Osman Nuri Hasırcı, AvrupaTürk Federasyon Genel Başkanı Cemal Çetin, Almanya Türk Federasyon Genel Başkanı Şentürk Doğruyol, Nürnberg Başkanı Oğuzhan Özel ile çok sayıda Türk ve Alman katıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

Protokol masası

Genel görüntü

Mustafa Yıldızdoğan konseriFatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Yatırımcılar, Hazinenin Yarın Yapacağı Altın ve Döviz Tahvili İhracına Odaklandı

Meteorolojiden Sağanak ve Kar Uyarısı