Mutfaklar "Yaşam Alanı" Olacak - Son Dakika

Mutfaklar "Yaşam Alanı" Olacak

08.09.2012 11:11
Mutfaklar

gündelik yaşamda özellikle bayanların en çok zaman geçirdikleri mutfakların "Larice" ile birer yaşam alanına dönüşeceğini söyledi.

Hisar Genel Müdürü Halil Oruçhan,

gündelik yaşamda özellikle bayanların en çok zaman geçirdikleri mutfakların "Larice" ile birer yaşam alanına dönüşeceğini söyledi. Oruçhan, "Çalışan kadınların yanı sıra ev hanımlarının da en çok ihtiyaç duyduğu, fonksiyonel özellikler ile kalitenin birarada bulunduğu modern mutfakları, farklı bir tasarım anlayışıyla tüketicinin beğenisine sunacağız" dedi.

Oruçhan, bir yandan yemeklerin yapıldığı, diğer yandan da aile bireylerinin ve dostların bir arada koyu muhabbetler gerçekleştirdiği mutfakların daha işlevsel bir yapıya kavuşacağını kaydetti.

Larice markasının modern çizgiler, şıklık, rahatlık ve konforu bir arada bulunduran tasarımlarıyla bayanların gönlündeki tahta oturmayı hedeflediğini anlatan Genel Müdür Oruçhan, "Gerek bireysel projeler, gerekse toplu konut projelerine yönelik gerçekleştirilecek üretimlerle, çelik kapı sektöründe yakaladığımız başarıyı öyküsünü yeniden yazacağız" diye konuştu.

Halil Oruçhan, Hisar'ın bugüne kadar hem iç piyasada, hem de ihracatta elde ettiği çok önemli deneyimler ve kazanımlar neticesinde bölgenin en çok güven duyulan markalarından birisi olmayı başardığına dikkati çekerek, şunları söyledi:

"Memnuniyeti sağlayan en önemli unsurlar, sunulan hizmetler bütününün müşteriyi tatmin etmesidir. Larice markasını tüketicinin hizmetine sunarken de sektöre yeni bir soluk kazandırmayı hedefledik."

Oruçhan, sektörde oluşan bu yüksek beklentilere hazırlıklı olduklarını ifade ederek, "Sektörel geçmişimizin bize sağladığı tecrübeyle, konusunda uzman, her tür projenin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikteki kreatif ekibimizle sektörde fark oluşturacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Genel Müdür Oruçhan, tüketicinin beklentilerini doğru tespit ederek, her zevke ve bütçeye uygun alternatifli proje sunumlarını kaliteli aksesuar ve malzeme kullanımı ile destekleyerek gerçek bir müşteri memnuniyeti hedefliyoruz" diye konuştu.

SİZİN MUTFAĞINIZ SİZİN İMZANIZ

Oruçhan, "Sizin mutfağınız, sizin imzanız' olsun sloganıyla hizmet vereceklerini ifade etti. Önümüzdeki günlerde tam kapasiteyle faaliyete girecek "Larice" Mutfak fabrikası ile hizmet alanları ve üretim kapasitelerini daha da arttıracaklarını ifade eden Hisar Genel Müdürü Halil Oruçhan, şöyle devam etti:

"Sektörün ihtiyaçları ve beklentilerinin yanı sıra

değişen

ve gelişen teknolojileri her zaman yakından takip ediyoruz. Sektördeki yerimizi muhafaza etmek ve daha yukarılara taşımak için yatırımlarımız devam edecek." - ADANA

Mutfaklar Yaşam Alanı Olacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Mutfaklar 'Yaşam Alanı' Olacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Hatay'da patlama meydana geldi! Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım 16 yaşındaki çocuğun yerde bulduğu cisim elinde patladı, parmakları parçalandı Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Sosyal medya hesapları yalanladı Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu