Mutki'de Kömür Dağıtımı Devam Ediyor - Son Dakika

Mutki'de Kömür Dağıtımı Devam Ediyor

03.01.2012 13:40
Mutki'de Kömür Dağıtımı Devam Ediyor, System.String[]

Mutki Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), ilçede yardıma muhtaç ailelere, bin 200 ton kömür yardımı yapacak.

Mutki Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), ilçede yardıma muhtaç ailelere, bin 200 ton kömür yardımı yapacak.

Mutki SYDV yetkilileri, yardıma muhtaç bin 200 aileye, birer ton kömür dağıtılacağını, her yıl olduğu gibi Mutki Kaymakamlığı SYDV'ye gönderilen kömür yardımının bu yıl da başlatıldığını belirtti.

İlçe merkezi ve köylerde nüfus ve konum, gelişmişlik düzeyi, ekonomik durum gibi birçok unsur göz önünde bulundurularak dağıtılacak olan kömürler, maddi durumu yerinde olmayan ve sosyal güvencesi bulunmayan vatandaşlara ulaştırılacak.

Mutki İlçe Kaymakamı Oğuzhan Bulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ulaşım zorluğu nedeniyle, ilçe merkezine çok uzak bulunan köylere yapılacak olan kömür yardımlarının, Kaymakamlık tarafından kamyonlarla bu köylere ulaştırılacağını belirtti.

- BİTLİS

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mutki'de Kömür Dağıtımı Devam Ediyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Yangının etkili olduğu Marmaris'te yaşayan şarkıcı Gökçe, gözyaşları içinde yardım istedi 15:42 Yangının etkili olduğu Marmaris'te yaşayan şarkıcı Gökçe, gözyaşları içinde yardım istedi Konya'da aynı aileden 7 kişinin öldürüldüğü katliamın görüntüleri ortaya çıktı 15:37 Konya'da aynı aileden 7 kişinin öldürüldüğü katliamın görüntüleri ortaya çıktı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: Biz yanıyoruz, bizi kurtarın 15:18 Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: Biz yanıyoruz, bizi kurtarın
15:13 "Speedy Mustafa" lakaplı fenomen ortalığı birbirine kattı! Önce kendini balkondan attı, sonra "Ölmedim be" diyerek sevincinden sigara yaktı Somali'de futbol takımının otobüsüne bombalı saldırı: 4 ölü, 10 yaralı 15:09 Somali'de futbol takımının otobüsüne bombalı saldırı: 4 ölü, 10 yaralı Şeyma Subaşı, ayrılıp barıştığı sevgilisinin kucağında poz verdi 14:34 Şeyma Subaşı, ayrılıp barıştığı sevgilisinin kucağında poz verdi
Bir yangın da Hatay'da! Alevlere evlere sıçradı, ekipler alevleri kontrol altına aldı 13:34 Bir yangın da Hatay'da! Alevlere evlere sıçradı, ekipler alevleri kontrol altına aldı Arda Turan'ın teknesinde güzel sevgilisiyle aşka gelen G.Saraylı Oğulcan, öpücüklere boğuldu 13:14 Arda Turan'ın teknesinde güzel sevgilisiyle aşka gelen G.Saraylı Oğulcan, öpücüklere boğuldu
Advertisement