Son Dakika Haberleri: Mutluluk Zamanı'nın Galası Yenimahalle'de Yapıldı

Mutluluk Zamanı'nın Galası Yenimahalle'de Yapıldı

2 yıl önce

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eşi Azize Yaşar ile birlikte başrollerini Cengiz Bozkurt, Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun paylaştığı “Mutluluk Zamanı” filminin Ankara galasına katıldı.

Mutluluk Zamanı'nın Galası Yenimahalle'de Yapıldı, System.String[]
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eşi Azize Yaşar ile birlikte başrollerini Cengiz Bozkurt, Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun paylaştığı "Mutluluk Zamanı" filminin Ankara galasına katıldı.

Podium AVM'de gerçekleşen gala gecesi, kokteyl ile başladı. Kırmızı halıdan geçerek Başkentlilerle buluşan oyuncular, film öncesi hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Geceye eşiyle birlikte katılan Başkan Yaşar, oyuncuları tebrik ederek çiçek takdim etti. 3 salonda birden gösterimi yapılan filmde oyuncular, tek tek salonları gezerek Ankaralı hayranlarıyla filmi izledi.

Romantik komedi türündeki filmde Mert, müşterilerini hayata karşı ayakları dimdik yere basan insanlara dönüştüren 'mutluet.com.tr' şirketinin sahibidir. Geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın yolları sürpriz bir şekilde kesişir. Mert'in hayatı Ada'yı tanıdıkça değişmeye başlar. Mert'i tanıdıkça ona aşık olan Ada ise ne kadar duygularına engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kendisini hep kaybeden biri olarak gören Ada'nın ağabeyi Tarık'ın hayatı ise Mert'le tanıştığında bambaşka bir hal alır. Fakat ne Cengiz'in Mert'in kız kardeşine aşık olduğundan haberi vardır ne de Ada'nın ağabeyinin Mert'ten çapkınlık dersleri aldığından. - ANKARA
Haber Yayın Tarihi : 10.11.2017 11:15 Kaynak: İHAÇığ kütlesinde tehlikeli selfie! Bakan Varank'tan İsmail Küçükkaya tepkisi: Adaylardan birine "bravo" mu dedi? İmamoğlu-Yıldırım ortak yayınının reyting sonuçları belli oldu