"Muzik Bazaar" festival tadında geçecek - Son Dakika

"Muzik Bazaar" festival tadında geçecek

13.06.2019 08:54
"Muzik Bazaar" festival tadında geçecek

20 Haziran günü16:00-23:00 saatleri arasında 4. kez gerçekleştirilecek olan etkinlik, Fransa'dan gelen konukları ve özel atmosferi ile İzmirlilere festival tadında bir gün yaşatacak.

İzmirliler müziğe doyacak

İzmir Fransız Kültür Merkezi, yüzlerce müzikseverin buluşacağı 'Muzik Bazar' için gün sayıyor.

EN EĞLENCELİ ETKİNLİK

Geniş müzik yelpazesi ve her kulağa hitap eden müzik kalitesi ile gelenekselleşen Muzik Bazar, İzmir'in en eğlenceli etkinliklerinden biri olacak. Etkinliğin yıldızı Fransız Aälma Dili grubu, Western ve Balkan esintileri ile eşsiz bir müzik zevki yaşanacak. DJ Damla Tek ve DJ Steph'in davetlileri coşturacağı geceyi, özgün vokal Beyza Başak Band; Funk, R&B ve Soul Caz performanslarıyla süsleyecek. Jonglör Vincent de Lavenère ise bahçe için tasarlanmış şiirsel gösterisiyle herkesi büyüleyecek. Kulaklara bayram yaşatacak bu müzik şenliğine dövme atölyesi ve yeme-içme stantları da eşlik edecek.

"MÜZİK SINIR TANIMAZ"

Etkinlik hakkında konuşan İzmir Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David "Müzik, evrenseldir. Her kültürde farklı algılanmasına rağmen, hangi kültüre bağlı olursa olsun insanlar tarafından hep sevilir. Çünkü herkes hayal etmekten hoşlanır ve müzik, tıpkı hayal gücü gibi sınır tanımaz" dedi. Katılanların eğlenceyi en üst seviyede yaşayacaklarını söyleyen David " Fransa'dan davet ettiğimiz ünlü isimlerle biz de bu etkinlik için sınır tanımadık. İzmirliler müziğe doyacak" dedi

'Muzik Bazar' programı dahilinde gerçekleşecek olan tüm bu etkinliklerin bileti aynı gün 20 TL'ye kapıdan temin edilebilecek.

YORUMLAR
500
İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar: 'Demokrasi ve Hukuk Kazanacak, İstibdat Kaybedecek' İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar: 'Demokrasi ve Hukuk Kazanacak, İstibdat Kaybedecek' Bakan Kirişci: Elektrik borcu olan üreticilere 10 milyon TL'ye kadar sıfır faizli kredi imkanı getirildi Bakan Kirişci: Elektrik borcu olan üreticilere 10 milyon TL'ye kadar sıfır faizli kredi imkanı getirildi Binali Yıldırım'dan depremzedelere müjde Binali Yıldırım'dan depremzedelere müjde
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Muzik Bazaar' festival tadında geçecek - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement