Müzik Listelerinde Olay Yaratan Yepyeni Şarkı - Son Dakika

Müzik Listelerinde Olay Yaratan Yepyeni Şarkı

19.01.2012 12:34
Müzik Listelerinde Olay Yaratan Yepyeni Şarkı, System.String[]

Göksel'in, yepyeni albümü "Bende Bi' Aşk Var"ın iddialı video klibi "Acıyor"u dinleyicilerin beğenisine sunuyor..

Cesur görüntüleriyle büyük ses getirecek olan video klibin çekimleri, başarılı yönetmen Murat Onbul tarafından, albüm imaj fotoğraflarının da çekildiği Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu'nda gerçekleşti.

Ozan Çolakoğlu prodüktörlüğünde, Göksel'in kendi şarkılarıyla aşkı ve yalnızlığı kadın kalbinden anlattığı yepyeni albümü, tüm müzik marketlerde yerini aldı.

Yaklaşık 1 yıl süren stüdyo çalışması sonrasında ortaya çıkan "Bende Bi' Aşk Var" albümü, dinleyicileri uzun zamandır beklenen "Göksel şarkıları"na kavuşturuyor.

Müzik Listelerinde Olay Yaratan Yepyeni Şarkı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Magazin Müzik Listelerinde Olay Yaratan Yepyeni Şarkı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti iPhone tutkunları, kutulara kulaklık ve şarj aletinin eklenmesi için TBMM'ye başvurdu Kim Milyoner Olmak İster'den 125 bin TL kazanan Hikmet Karakurt, kardeşine verdiği sözü tuttu Altın gibi sürekli yükseliyor! Ihlamurun kilosu 220 lira oldu, vatandaş gramla satın alıyor Son dakika: Altının gram fiyatı 493 lira ile rekor tazeledi Yarı çıplak haldeki genç, 5. kattan böyle düştü Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı