Müzisyen Öğrenciler Batmanın Sosyal Hayatına Renk Kattılar - Son Dakika

Müzisyen Öğrenciler Batmanın Sosyal Hayatına Renk Kattılar

30.12.2015 12:22
Müzisyen Öğrenciler Batmanın Sosyal Hayatına Renk Kattılar, System.String[]

Batmanı 3 lise öğrencisi, gündüz okulda akşamları ise özel etkinliklerde müzisyenlik yaparak sosyal hayata renk kattılar.

Gündüz öğrenci, akşam müzisyen

Batman Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü öğrencileri Ramazan Akyol, Sefkan Akan ve Yusuf Erkan, Batmanın sosyal hayatına renk kattılar.

Gündüz okula giden gençler, akşamları da boş vakitlerinde müzik yaparak becerilerini geliştiriyorlar.

Gitar, darbuka, bağlama ve çeşitli müzik aletleri ile birlikte şarkı söyleyen gençler, Atatürk Parkında verdikleri mini konserle gençlerin beğenisini kazandılar.

Zaman zaman bazı sosyal aktivitelere de katılan gençler, bir çok kurumun özel günlerinde sahne aldıklarını belirttiler.

Batman Gençlik ve Kültür Evi'nde aldıkları müzik eğitimi sayesinde profesyonel müzisyenlere taş çıkartan liseli gençler, önceki akşam Atatürk Parkında verdikleri mini konser ile vatandaşların ilgi odağı oldular.

Müzisyen Öğrenciler Batmanın Sosyal Hayatına Renk Kattılar

- Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel Müzisyen Öğrenciler Batmanın Sosyal Hayatına Renk Kattılar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey ölü bulundu Ekrem İmamoğlu, canlı yayında suikast iddialarına ilişkin konuştu: 'Ne oluyor?' dedim Kastamonu Belediye Başkanı, artan vakalar sonrası uyardı: Rakamlarımız hiç bu kadar yüksek olmamıştı Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu ABD'den Atlantik'te Rusya'ya karşı donanma hamlesi! Dünyanın en büyük askeri deniz üssü harekete geçiyor Son Dakika: Türkiye'de 2 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 31 bin 923 yeni vaka tespit edildi İçişleri Bakanlığı, koronavirüs kısıtlamalarıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı