My French Film Festivali - Son Dakika

My French Film Festivali

03.01.2012 10:10
My French Film Festivali, System.String[]

MyFrenchFilmFestival, Fransız sinema aşkını paylaşmayı hedefliyor.

12 ocak - 1 şubat 2012

Unifrance films tarafından AlloCiné'nin ortaklığı ile düzenlenen MyFrenchFilmFestival.com, Fransız sinemasının genç yaratıcılarını tanıtmayı ve dünyadaki internet kullanıcılarıyla Fransız sinema aşkını paylaşmayı hedefliyor. İkinci kez gerçekleştirilen ve tamamı internette yayınlanan bu festival, her ülkeden sinemaseverlere seçki filmlere erişme ve beğendikleri yapımlara oy verme olanağını tanıyor.

1949 yılından bu yana faaliyet gösteren Unifrance films, Fransız yapımlarını yabancı ülkelerde izleyiciler ve medya nezdinde tanıtmak üzere Fransız sinemasının yaklaşık 800 profesyonelini çatısı altında topluyor.

Internette yüzde 75'lik izleyici payına sahip olan AlloCiné, 7. Sanat aşıkları ve sinema profesyonellerinin vazgeçilmez referans adresleri arasında yer almakta.

My French Film Festivali

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat My French Film Festivali - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Aliyev, "Ermenileri iti kovar gibi kovuyoruz" demişti! Azerbaycan, yerli kamikaze İHA'sına "İti Kovan" adını verdi Ünlü oyuncu Natalie Portman, arkadaşlarıyla birlikte kadın futbol takımı kuruyor Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı Para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı kadın ve çetesi, inşaat işçisine kabus yaşattı Müzik duyunca oynamadan duramıyor, trafik cezası kesilirken bile göbek atıyor