Myo Güz Dönemi Akademik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Myo Güz Dönemi Akademik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

19.01.2012 11:20
Myo Güz Dönemi Akademik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Adıyaman Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 2011-2012 eğitim öğretim yılı güz dönemi akademik değerlendirme toplantısı yapıldı.

Adıyaman Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 2011-2012 eğitim öğretim yılı güz dönemi akademik değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda, dönem boyunca okulda yapılan akademik, sosyal ve kültürel çalışmalar değerlendirildi.

MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kaygusuzoğlu başkanlığında, bölüm başkanları ve akademik kadronun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, beklentiler ve hedefler noktasında görüş alışverişinde bulunuldu. Fiziksel ve teknik altyapıya yönelik bakım onarım çalışmalarına da değinildi.

Toplantıda konuşan MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kaygusuzoğlu, başta eğitim öğretim çalışmaları olmak üzere gerçekleştirilen tüm aktivitelerle yoğun ve başarılı bir dönem geçirdiklerini ifade etti. Yapılan çalışmaların memnuniyet verici olduğunu belirten Kaygusuzoğlu, geleceğe yönelik hedefler göz önünde tutulduğunda henüz istenen düzeyde olmadığını, yoğun çalışmaların devam edeceğini dile getirdi.

MYO'da bölüm ve program sayılarını artırmak için çalışmaların devam ettiğini kaydeden Kaygusuzoğlu, öğrenci sayısında meydana gelecek artışa bağlı olarak akademik ve idari personelin iş yükünün artacağı nedeniyle personel sayısının artırılacağını ve proje bazlı çalışmaların sürdürüleceğini belirtti.

Kaygusuzoğlu, güz yarıyılında belirtilen bütün hedeflerin gerçekleşmesi için çalışmaların süreceğini de sözlerine ekledi.

- ADIYAMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Myo Güz Dönemi Akademik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi