Naim Yelkenci'den Çok Özel - Son Dakika

Naim Yelkenci'den Çok Özel

09.05.2009 02:28
Naim Yelkenci'den Çok Özel, System.String[]

İzmir'deki Naim Yelkenci Mücevherevi, Anneler Günü İçin Özel Bir Koleksiyon Hazırladı. Koleksiyonda Yer Alan Pırlantalar, Dünyanın En Sert, En Kalıcı ve En Nadir Taşı Olarak Dikkat Çekiyor.

İZMİR’deki Naim Yelkenci Mücevherevi, Anneler Günü için özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda yer alan pırlantalar, dünyanın en sert, en kalıcı ve en nadir taşı olarak dikkat çekiyor. Ayrıca, özel tasarım renkli taşlı mücevherler de modern yorumları ile genç, yaşlı tüm annelere hitap ediyor. Firma yetkilileri, bir klasik olan inci ve pırlantalı yüzük ile küpelerin günün her saati takılabilecek hoş bir armağan olarak güne damgasını vurabileceğini belirtti.

Kaynak: DHA

Son Dakika Ege Naim Yelkenci'den Çok Özel - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

707 bin sağlık çalışanı aşılandı! Hafta içi engelli ve yaşlı bakım kuruluşlarında aşılama yapılacak Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Mesut Özil, İstanbul'a geldi Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak "Yaza sağ çıkamayabilirim" diyen Seren Serengil sevgilisiyle kayağa gidince tepkilerin ardı arkası kesilmedi Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Şarkıcı İntizar'ın babası yaşamını yitirdi