Nakıboğlu İnşaat, Five Star Projesinin Tanıtımı Yaptı - Son Dakika

Nakıboğlu İnşaat, Five Star Projesinin Tanıtımı Yaptı

19.01.2012 11:20
Nakıboğlu İnşaat, Five Star Projesinin Tanıtımı Yaptı, System.String[]

Nakıboğlu İnşaat tarafından gerçekleştirilecek Five Star projesinin tanıtımı yapıldı.

Nakıboğlu İnşaat tarafından gerçekleştirilecek Five Star projesinin tanıtımı yapıldı.

Türk Mekan Tasarımcısı Şafak Cak ve Yüksek Mimar Bora Şahbazoğlu projenin tanıtımını gerçekleştirdi. Hollywood Villaları olarak bilinen Five Star Projesinin lanmsanına çok sayıda kişi katıldı.

Nakıboğlu İnşaat kurucusu İnşaat Yüksek Mühendisi Nezih Nakıboglu, yaptığı açıklamada, Gaziantep inşaat sektörüne katkıda bulunmak, nitelikli ve prestijli yapılar üreteceklerini belirtti.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Nakıboğlu İnşaat, Five Star Projesinin Tanıtımı Yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi Azerbaycan, Ermenistan ordusuna ait iki İHA'yı düşürdü Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti