Namaz Aşkı Engel Tanımıyor - Son Dakika

Namaz Aşkı Engel Tanımıyor

19.01.2012 09:54
Namaz Aşkı Engel Tanımıyor, System.String[]

Bursa'da iki ayağının da dizden aşağısı olmayan bir vatandaşın namaz kılması objektiflere yansıdı.

Bursa'da iki ayağının da dizden aşağısı olmayan bir vatandaşın namaz kılması objektiflere böyle yansıdı.

Ayaklarının olmaması sebebi ile protez ayak kullanan ve ancak baston yardımı ile yürüyebilen bir vatandaşın camide protez bacaklarını çıkartarak sağlıklı insanlar gibi namaz kılması insanlara duygulu anlar yaşattı.

Bursa'da ancak bastona dayanarak camiye gelebilen vatandaş, protezlerini çıkartarak namazını eda etti. Ayaklarının olmamasına rağmen sandalyeye oturmayı tercih etmeyerek namazını sağlıklı insanlar gibi bütün şartlarına riayet ederek kılan vatandaş, görenleri hayretler içinde bıraktı.

İbadetini bütün zorluklara rağmen aksatmadan yapan vatandaşı görenler, "Namaz aşkı engel tanımıyor" demekten kendilerini alamadı.

BURSA

Namaz Aşkı Engel Tanımıyor
Namaz Aşkı Engel Tanımıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Namaz Aşkı Engel Tanımıyor - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret