Son Dakika Haberleri: Narenciye Posası Altında Kalan Çocuk İşçi Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Narenciye Posası Altında Kalan Çocuk İşçi Yaşam Mücadelesini Kaybetti

25 gün önce

Adana'da, narenciye posası altında kalarak ağır yaralanan atık kağıt toplayıcısı çocuk, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Adana'da narenciye posası altında kalarak ağır yaralanan atık kağıt toplayıcısı çocuk, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 6 gün sonra yaşam mücadelesini kaybeden Yeloğlu'nun cenazesi, adli tıp kurumu morguna kaldırılıp otopsi yapıldıktan sonra ailesi tarafından toprağa verildi.

15 YAŞINDAKİ ÇOCUK NARENCİYE POSALARININ ALTINDA KALDI

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde, narenciye ürünlerinin posasını taşıyan Selahattin M.'nin kullandığı kamyon, yükünü tarlaya dökerken plastik kasaları almak isteyen atık kağıt toplayıcısı 15 yaşındaki Halil Yeloğlu narenciye posalarının altında kaldı.

YARIM SAAT SONRA POSALARIN ALTINDAN ÇIKARILDI

Tarım işçileri ve Cankur ekiplerinin çalışması sonucu Halil Yeloğlu, yarım saat sonra posaların altından çıkarıldı. Posaların altında nefessiz kalan Yeloğlu, sağlık ekibinin müdahalesiyle hayata döndürülerek önce bir özel hastaneye sonra da Adana Şehir Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı.

6 GÜN SONRA CAN VERDİ

Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındıktan 6 gün sonra yaşam mücadelesini kaybeden Yeloğlu'nun cenazesi, adli tıp kurumu morguna kaldırılıp otopsi yapıldıktan sonra ailesi tarafından toprağa verildi.


YORUMLAR


Türk Balının En Büyük Müdavimi Arap Emirleri 18 Liraya Aldı, 10 Bin Liraya Bile Satmıyor! Bisikletine Yaptıklarını Görenler Hayrete Düşüyor

Türkiye'nin Operasyonları Sonrası Köşeye Sıkışan YPG, Esad'dan Yardım İstedi