Son Dakika Haberleri: Narkotik Köpeği 'Kuki' Vatandaşların İlgi Odağı Oldu

Narkotik Köpeği 'Kuki' Vatandaşların İlgi Odağı Oldu

9 gün önce

İstanbul genelinde 8'incisi gerçekleştirilen Kurt Kapanı uygulamasına katılan narkotik köpeği 'Kuki' Taksim Meydanı'nda ilgi odağı oldu.

İstanbul genelinde 8'incisi gerçekleştirilen Kurt Kapanı uygulamasına katılan narkotik köpeği 'Kuki' Taksim Meydanı'nda ilgi odağı oldu. Taksim Meydanı'nda oluşturulan uygulama noktasında ekipler yaya ve araçlar üzerinde çalışma yaptı. Durdurulan araçların sürücüleri trafik ekiplerince sorgulanırken şüpheli görülen şahısların ise GBT sorgulamaları yapıldı. Ekiplerin karada gerçekleştirdiği çalışmalara polis helikopteri de havadan destek verdi. Trafik polislerince durdurulan bir araçta özel eğitimli narkotik köpeği 'Kuki' de aramalarda bulundu. Araç üzerinde hassas burnuyla aramalarda bulunan 'Kuki'ye vatandaşlarda ilgi gösterdi.

(Sümer Avcı/İHA)
Narkotik Köpeği 'Kuki' Vatandaşların İlgi Odağı Oldu
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 05:36 Kaynak: İHAİki Anket Şirketi İstanbul'daki Son Durumu Açıkladı İstanbul Havalimanını Arılar İstila Etti! Valbuena, Fenerbahçeli Taraftarlara Veda Etti Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'u Kazanmanın Formülünü Açıkladı: Bir Üye Yanında İki Oy Daha Getirsin Mesele Bitti