Nars Erdem Koleksiyonunu İnceliyoruz - Hatice Saka - Son Dakika

Nars Erdem Koleksiyonunu İnceliyoruz - Hatice Saka

18.07.2018 16:59

Erdem For Nars, hiç şüphesiz ki uzun zamandır görülen en güzel makyaj koleksiyonlarından biri. Dünyanın en önemli modacılarından olan Erdem Moralıoğlu'nun imzasını taşıyan çiçek desenli ambalajları bile bu koleksiyonu eşsiz kılmaya yetiyor.

Erdem For Nars, hiç şüphesiz ki uzun zamandır görülen en güzel makyaj koleksiyonlarından biri. Dünyanın en önemli modacılarından olan Erdem Moralıoğlu'nun imzasını taşıyan çiçek desenli ambalajları bile bu koleksiyonu eşsiz kılmaya yetiyor. Makyaj artisti Hatice Saka ile Erdem For Nars koleksiyonunun en favori rujlarından Carnal Carnation ve Loves Me Not allık ile makyaj uygulaması yaptık.

Nars Erdem Koleksiyonunu İnceliyoruz - Hatice Saka

Kaynak: Youtube

Son Dakika Genel Nars Erdem Koleksiyonunu İnceliyoruz - Hatice Saka - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ceyda Düvenci'nin kızı ile ilgili yaptığı 'Regl' paylaşımı sosyal medyada gündem oldu Neslihan Atagül'den sonra Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor Transfer yasağını kaldıran kaldıran Ankaragücü, Beşiktaşlı Lens ile görüşüyor Son Dakika! Pfizer/BioNTech aşısı İngiltere'de ortaya çıkan yeni mutasyon türüne karşı etkili oldu Cinsel istismarda bulunduğu kız çocuğunun ailesine tazminat davası açtı ABD'de gündem, Trump'ın 'Nükleer futbol topu'nu Biden'a nasıl teslim edeceği Akılalmaz olay! Ailenin kuşu ölünce anne-baba felç geçirdi, kızları ise bayıldı Survivor yarışmacılarının haftalık kazancı belli oldu