Nasipse Olur'dan Beykoz Ormanlarındaki Minik Dostlara Destek! - Son Dakika

Nasipse Olur'dan Beykoz Ormanlarındaki Minik Dostlara Destek!

07.02.2020 12:01
Nasipse Olur'dan Beykoz Ormanlarındaki Minik Dostlara Destek!, System.String[]

'Nasipse Olur' ekibinin oyuncuları Algı Eke, Yeşim Dalgıçer ve yapımcı Vahdet Erdoğan; film çekimleri sonrasında verdikleri sözü tutarak yazar Ömür Gedik'in kurduğu Haçiko Derneği'yle işbirliği yaptı ve Beykoz Ormanı'nda sokak hayvanlarına 250 kg mama dağıttı.

'Nasipse Olur'un yapım şirketi Greenart Group, okuma provalarına katılarak kendilerine uğur getiren kedi 'Meloş'u sahiplenerek ona afişte de yer vermişti. Yapımcı Vahdet Erdoğan da Meloş adına 300 kg mamanın daha sokak hayvanlarına bağışlanacağını vurgulamıştı.

Filmin başrol oyuncusu Algı Eke, besleme esnasında duygulu anlar yaşayarak "Bu film çok güzel bir şeye vesile oldu. Vahdet Bey'in organize ettiği ve düşündüğü bir etkinlik. Ben kendimce zaten hayvanlara destek veriyorum. İki köpeğim bir kedim var. Ama sokak hayvanlarına da yardım etmek gerekiyor. Ufacık bir destek olduysa ne mutlu" dedi.

Haçiko'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ömür Gedik, "O ufacık yardımlar, bir araya gelince kocaman oluyor. Vahdet Erdoğan ve film ekibinden teşekkür ediyorum. Biz 10 yıldır sokak aralarında, ormanlarda, gerekirse Ankara'da bu mücadeleyi veriyoruz. Yanımızda olan herkes çok kıymetli. Gerekli kısırlaştırmalar da yapılmayınca sayıca çoğalıyorlar. Herkes kendi kapısının önündeki hayvanları beslerse bize çok büyük yardımları olur. Meloş'a da teşekkür ediyorum, böyle bir şeye vesile oldu. Vahdet Bey'in bağışladığı mamanın 250 kiloluk kısmını da Elazığ'da deprem bölgesindeki canlarımıza göndereceğiz. Oradaki gönüllümüzden ihtiyaç duyulduğu haberini aldık" açıklamasında bulundu.

Oyuncu Yeşim Dalgıçer ise "Benim de bir köpeğim var. Bizim yaşayan canlıların sadece insanlar olmadığının farkına varmamız gerekiyor. Bu dünyayı paylaştığımız başka canlılar da var. Lütfen hepimiz üzerimize düşen görevi yapalım" şeklinde konuştu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Nasipse Olur'dan Beykoz Ormanlarındaki Minik Dostlara Destek! - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı 00:08 Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, Fatih Terim konusunda geri adım attı Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü 23:00 Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığı iddiaları sorulan Tuğba Coşkun deliye döndü Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti 22:20 Canlı yayında gerginlik! Sezgin Baran Korkmaz hakaret etti, İsmail Saymaz hemen müdahale etti
Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz canlı yayında karşı karşıya geldi: Veyis Ateş beni aradı ve 10 milyon euro talep etti 20:46 Veyis Ateş ile Sezgin Baran Korkmaz canlı yayında karşı karşıya geldi: Veyis Ateş beni aradı ve 10 milyon euro talep etti Cumhurbaşkanlığına aday olacağı konuşulan İmamoğlu'ndan gövde gösterisi! İki farklı ilde iki ayrı miting yaptı 18:06 Cumhurbaşkanlığına aday olacağı konuşulan İmamoğlu'ndan gövde gösterisi! İki farklı ilde iki ayrı miting yaptı 75 yıl ceza aldı hakime sitem etti! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hadi Özcan: Pişman olursunuz 17:21 75 yıl ceza aldı hakime sitem etti! Yeraltı dünyasının ünlü ismi Hadi Özcan: Pişman olursunuz
Metin Külünk'ten hakkındaki iddialarla ilgili ilk açıklama: Kişilik haklarıma saygı duyun 15:42 Metin Külünk'ten hakkındaki iddialarla ilgili ilk açıklama: Kişilik haklarıma saygı duyun Korkunç cinayetin detayları kan dondurdu! Vurduğu öğrencinin başında ölmesini beklemiş 15:09 Korkunç cinayetin detayları kan dondurdu! Vurduğu öğrencinin başında ölmesini beklemiş
Advertisement