Son Dakika Haberleri: NBA All-Star Maçının Kadroları Belli Oldu

NBA All-Star Maçının Kadroları Belli Oldu

2 yıl önce

Amerikan Basketbol Ligi'nde All-Star maçının ilk 5'leri belli oldu. İki takımın kaptanları, LeBron James ile Stephen Curry oldu.

Amerikan Basketbol Ligi'nde (NBA) all-star maçının ilk 5'leri belli oldu.

NBA'in internet sitesinden yapılan açıklamaya göre 67. NBA All- Star maçı için gerçekleştirilen oylama sonucunda takım kaptanları, en fazla oyu alan iki isim LeBron James ve Stephen Curry olarak belirlendi.

İKİLİ, TAKIMLARINI BELİRLEDİ

Yeni formata göre takımların ilk 5'leri, takım kaptanları tarafından en yüksek oyları alan oyuncular arasından seçildi. Cleveland Cavaliers'ın yıldızı LeBron James'in belirlediği takımın ilk 5'inde Kyrie Irving (Boston Celtics), DeMar DeRozan (Toronto Raptors), Giannis Antetokounmpo (Milwaukee Bucks) ve Joel Embiid (Philadelphia 76ers) yer aldı.

Golden State Warriors'ın yıldız basketbolcusu Stephen Curry ise takımının ilk 5'ine James Harden (Houston Rockets), Kevin Durant (Golden State Warriors), Anthony Davis ve DeMarcus Cousins'ı (New Orleans Pelicans) seçti.

KAPTANLAR, KENDİ KONFERANSLARINDAKİ OYUNCULARI SEÇTİ

Öte yandan eski formatın aksine kadrolarında diğer konferanstan oyunculara yer verme şansına sahip kaptanlar, buna rağmen tercih haklarını kendi konferanslarında bulunan basketbolculardan yana kullandı.

Karşılaşmada yer alacak yedek oyuncular ve antrenörler 24 Ocak'ta açıklanacak.

ABD'nin Los Angeles kentindeki Staples Center, 19 Şubat'ta all-star maçına ev sahipliği yapacak.


YORUMLAR


Doğu'daki 5 İlde Yapılan Seçim Anketinde, HDP Diğer Partileri Geride Bıraktı Fuhuş Operasyonunda Yakalanan 2 Erkeğin HIV Virüsü Taşıdıkları Ortaya Çıktı

Rusya'da Üniversite Binası Çöktü! 21 Kişi Enkaz Altına Kaldı