Nebahat Çehre, Paramparça Dizisine Dahil Olacak - Son Dakika

Nebahat Çehre, Paramparça Dizisine Dahil Olacak

15.07.2016 14:44
Nebahat Çehre, Paramparça Dizisine Dahil Olacak, System.String[]

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre'nin Star TV'de yayınlanan Paramparça dizisine dahil olarak setlere döneceği söyleniyor.

Star TV ekranlarında ilgiyle takip edilen Paramparça dizisinde yeni sezon sürprizi yaşandı. Ünlü oyuncu Nebahat Çehre Paramparça dizisine dahil oldu.

TEKLİF GİTTİ

En son Kara Para Aşk' dizisinde kamera karşısına geçen Nebahat Çehre ile ilgili önemli bir iddia ileri sürüldü. Usta oyuncu Nebahat Çehre'nin, 'Paramparça' dizisiyle setlere döneceği öne sürüldü. Dizinin bir bölümünde, 'Dilara' karakterine hayat veren Ebru Özkan'ın Amerika'da olan bir annesinden bahsedilmişti. Bu rol için usta oyuncuya teklif götürüldüğü ifade edildi.

MERYEM UZERLİ'NİN DE ADI GEÇİYOR

Beğeniyle takip edilen dizi için ismi geçen bir diğer kişi ise Meryem Uzerli. Güzel oyuncunun, Star TV'de yayınlanan 'Gecenin 'Kraliçesi' dizisi uzun sürmeyince kanalın başka bir dizisine kaydırılmasının planlandığı bilgisine ulaşıldı. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi için teklif alan Uzerli ile anlaşma sağlanamayınca o rol Sanem Çelik'e verilmişti.

Nebahat Çehre, Paramparça Dizisine Dahil Olacak

Son Dakika Magazin Nebahat Çehre, Paramparça Dizisine Dahil Olacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp "iç savaş" tehdidinde bulundu Gezmeye çıkan iki arkadaşın cansız bedeni gölette bulundu Gezmeye çıkan iki arkadaşın cansız bedeni gölette bulundu Havai'de korku dolu anlar! Denize giren kız çocuğu köpek balığından böyle kaçtı Havai'de korku dolu anlar! Denize giren kız çocuğu köpek balığından böyle kaçtı Ali Babacan, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Videoları izlemeye dayanamıyorum Ali Babacan, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Videoları izlemeye dayanamıyorum Fenomen Duygu Özaslan, paylaştığı bikinili poza eleştiri yağınca mesajları ifşa etti Fenomen Duygu Özaslan, paylaştığı bikinili poza eleştiri yağınca mesajları ifşa etti İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisiyle öpüştüğü anları sosyal medyadan paylaştı Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisiyle öpüştüğü anları sosyal medyadan paylaştı
Advertisement