'NECMİQ' Aliağa'ya Geliyor - Son Dakika

'NECMİQ' Aliağa'ya Geliyor

02.07.2015 16:47
'NECMİQ' Aliağa'ya Geliyor, System.String[]

Ölümsüz aşk yoktur; ölümsüz olan ayrılıktır sloganıyla sahneye konulan 'Necmiq' adlı tiyatro oyunu Aliağa'da seyircisi ile buluşacak.

Aliağa Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında sergilenecek olan 'Necmiq' adlı tiyatro oyununda; Hakan Bilgin, Eylem Şenkal, Şükrü Çetin, Pervin Durmaz, Yeliz Ustaoğlu gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Espri Standartları Enstitüsü Kurumu'nun sahneye koyduğu oyunda; Bir arkeolog olan Kerem, bulduğu 8.000.000 yaşındaki bir kadın iskeletini, yazılımcı arkadaşı Umut'un yardımı ile gerçek bir kadın haline dönüştürür.

4 Temmuz Cumartesi günü Aliağa Açıkhava Tiyatrosu'nda saat 22.00'de tiyatro severler ile buluşacak olan oyunun bilet fiyatları 5 TL olarak belirlendi. Oyunu izlemek isteyen tiyatro severlerin oyun biletlerini Biletix ile ASEV gişelerinden temin edebileceği belirtildi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'NECMİQ' Aliağa'ya Geliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Son Dakika: Galatasaray evinde Hatayspor'u 3-0'la geçti JASAT ekipleri, korkunç cinayeti sokağa çıkma yasağını fırsata çevirerek çözdü Son Dakika: Türkiye'de 5 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 196 kişi vefat etti, 31 bin 896 yeni vaka tespit edildi Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü