Önünü kesip "Yolcumu neden alıyorsun?" diyerek otobüs şoförüne defalarca vurdu - Son Dakika

Önünü kesip "Yolcumu neden alıyorsun?" diyerek otobüs şoförüne defalarca vurdu

05.11.2020 12:39

Kocaeli'de bir şoför yolcu almasının yasak olduğu duraktan otobüsüne binen yolcuları indirmek istedi. Yağan yağmur nedeniyle yolcular otobüsten inmek istemezken şoför yoluna devam etti. Daha sonra başka bir kooperatifin yöneticisi olduğu iddia edilen şahıs "Neden yolcumu alıyorsun?" diyerek şoförü darbetti. O anlar kameralara yansıdı.

Kocaeli'nin İzmit ilçesi Sekapark'ta bulunan Batı Otobüs Terminali'nde dün meydana gelen olayda, alınan ilk bilgilere göre, İ.D. idaresindeki özel halk otobüsü ile seyir halindeyken yolcu bırakmak için durduğu duraktaki yolcular otobüse binmek istedi. Halk otobüsü sürücüsü İ.D. yolculara buradaki duraktan yolcu almasının yasak olduğunu söyleyerek araçtan inmelerini istedi.

SÜRÜCÜ VE YANINDAKİ VATANDAŞI DARBETTİ

Yolcular yağmur nedeni ile ıslandıklarını söyleyerek otobüsten inmedi. Daha sonra yola devam eden İ.D.'nin aracını otobüs terminaline yakın bir alanda durduran farklı bir kooperatifin yöneticisi olduğu iddia edilen A.D., otobüs sürücüsüne kendilerine ait duraktan aldığı yolcuların parasını vermesini söyleyerek İ.D.'yi darbetmeye başladı. İ.D. ve yanında bulunan bir vatandaşı darbeden şahıs daha sonra otobüsten indi. Polise giden İ.D., kendisini darbeden adamdan şikayetçi oldu.

"TOPRAĞIM HAYIRDIR, NEDEN YOLCUMU ALIYORSUN?"

Yaşanan olay halk otobüsünün yol güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde A.D. isimli şahsın halk otobüsüne bindiği görülüyor. A.D.'nin daha sonra İ.D.'ye, "Toprağım hayırdır, neden yolcumu alıyorsun? Bir daha benim yolcumu alma" dediği duyulan şahsın İ.D. ve yanındaki vatandaşı darbetmeye başladığı görüldü. Daha sonra A.D.'nin yanındaki şahıslar otobüse binerek şahsı sakinleştirmeye çalışıyor.

"5 NOLU KOOPERATİFİN BU TERÖRÜNE KİM DUR DİYECEK"

Darbedilen halk otobüsü sürücüsünün bağlı bulunduğu Alikahya Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatifi'nin başkanı İsmail Parlak görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak, "Buradan belediye yetkililerine ve emniyet yetkililerine sesleniyorum 5 Nolu Kooperatifin bu terörüne kim dur diyecek bizleri kanun mu koruyacak yoksa kendi emniyetimizi kendimiz mi sağlayacağız" dedi.

Önünü kesip Yolcumu neden alıyorsun? diyerek otobüs şoförüne defalarca vurdu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Önünü kesip 'Yolcumu neden alıyorsun?' diyerek otobüs şoförüne defalarca vurdu - Son Dakika


YORUMLAR (1)
500

Son Dakika

Dönen dişleriyle rakibinin tüm kanını saniyeler içinde emiyor! 20 yıl sonra tekrar ortaya çıktı 13:54 Dönen dişleriyle rakibinin tüm kanını saniyeler içinde emiyor! 20 yıl sonra tekrar ortaya çıktı Sokak ortasında cesedi bulunan kadının, intihar ettiği öğrenildi 13:46 Sokak ortasında cesedi bulunan kadının, intihar ettiği öğrenildi Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Mahmut Özgener'in oğlu, Süper Lig ekibinde sahaya çıktı 13:26 Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Mahmut Özgener'in oğlu, Süper Lig ekibinde sahaya çıktı
Fuzuli'den İstanbul'a dev proje! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında detayları anlattı 12:57 Fuzuli'den İstanbul'a dev proje! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında detayları anlattı Şebnem Şirin, erkek arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü 12:31 Şebnem Şirin, erkek arkadaşı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü Aşiretten yeni karar: Düğünlerde 50 bin liranın üzerinde altın takılmayacak 12:17 Aşiretten yeni karar: Düğünlerde 50 bin liranın üzerinde altın takılmayacak
Fuhuş operasyonunda detaylar kan dondurdu! 18 yaşından küçük kızları asker eğlencesi ve düğünlere götürmüşler 12:06 Fuhuş operasyonunda detaylar kan dondurdu! 18 yaşından küçük kızları asker eğlencesi ve düğünlere götürmüşler Gelecekten geldiğini söylen adamın anlattıkları korkuttu 11:23 Gelecekten geldiğini söylen adamın anlattıkları korkuttu
Advertisement